Müşteri İlişkileri Sorunu

@EFG defalarca TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden açık olan destek kaydına yazdım cevap vermediler. Twitter insta üzerinden yazdım nafile.
TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden şikayet kaydı açtım iki tane onun üzerine bugün döndüler. Ama hala bana fayda sağlayan bir gelişme yok.

@EFG enes bey benim sorunum nedir tam olarak. Var olan internetim birden nasıl gitti ne oldu nasıl oldu izahı var mı?
Ekipler 27.09.2021 de gelecekmiş bu arada. Çok hızlılar maşallah.

1 Beğeni

Sakin adam yapıyordur iyi geri dönüş sağlar yarın
Pazar olmasa yazardım @EFG ye😑

Dostum 2 gündür alperenatici bana cevap vermiyor. Kaç gündür internetim yok. Sağolsun yardımcı olacağım dedi özelden de yazdım ger dönüş alamadım.

Araya hafta sonu girdiği için size geri dönüş yapamamıştım ama durumunuzu içeriye iletmiştim :frowning:
Sorununuzun çözümü için TurkNet saha ekipleri gün içerisinde adresinize gelerek hattınızı kontrol edip müdahale edeceklerdir. Sizi zaten bu durum hakkında arayarak bilgi vermişler. Bende konunun takipçisi olmaya devam ederek yardımcı olmaya çalışacağım.

2 Beğeni

Telekom dan alınan sistem mesajında sorunun çözümlendiği belirtiliyor ama hala internetim yok.
beni aramalarını beklerdim ama kimse aramadı. modemi yeniden başlattıktan sonra tekrar bakacağım.

Telekom Sistem Mesajı
Türk Telekom Sisteminden Gelen Durum Güncellemesi
Arıza Bildirim Tarihi : 15-09-2021 21:39:31
Görev : RANDEVULU ORTAK ISLAH
Görev Bildirim Zamanı : 25-09-2021 11:43:00
Arıza ID :2021092200089596249
Arıza Durum Açıklama : Ortak çalışma aşamasında kontrol yapıldı
Ekip Tipi Açıklama : Teknik Saha Ekibi
İş Emri ID : 2021092500218576697
İş Emri Durum Açıklama : Arızanız gerekli kontrol ve işlemler sonucunda çözümlenmiştir
İşlem Sonuç Kodu : Ortak Çalışma Arıza Kodu
İşlem Sonuç Grubu : Ortak Çalışma Arıza Kodu
Geçen Süre Tipi :TurkTelekom

Siz kontrol ettikten sonra bana yazın. Sizden haber bekliyorum.

sonuç olumsuz. değişen birşey yok.

Devre Numarası	8840044146
Durum	OFFLINE
Fiziksel Durum (VAE)	KAPALI
Santral	PINARKULE
Ip Adresi	
Modem Buluşma	Modem Buluşmuyor - VDSL
İndirme Hızı	0 Mbps
Yükleme Hızı	0 Mbps

Siz şu an evde misiniz?

hayır evde değilim. eşim evde modemin fişini çekip bir süre bekledikten sonra taktı.

Siz eve geçtiğiniz zaman kendiniz kontrollerinizi sağlayıp bana saat kaç olursa olsun yazın. Birlikte bir kontrol edelim.

2 Beğeni

Eve geldim. Benden önce herhalde TurkNet saha ekibi gelip modeme bir cihaz bağlayarak birşeyler yapmışlar sonra eşime port değiştireceklerini yarım saat ile bir saate kadar internet geleceğini söyleyip gitmişler.
Bir saatten fazla zaman geçti eve geldim modemi resetledim ayarları yaptım hala internet yok.

1 Beğeni

Evet durum bahsettiğiniz gibi olmuş… Saha dolabınızdan TT ile ortak bir çalışma planı yapılarak port değişikliğine gidilecekti ancak ortak çalışmaya TT tarafı uyum sağlamadığı için (yoğunluk sebebiyle) işleminiz tamamlanmamış. Ben durumu tekrar iletiyorum. Gelişmelerden size bilgi vereceğiz.

destek kaydında telekom sistem mesajında çözümlendiği yazıyor. telekom ekipleri gelip ankastre kutusuna bakmışlar ama.
anlamadım bu işten herhangi bir şey.
üstüne üstlük dünden beri destek kaydına cevap vermiyorlar.
ben de destek kaydını kapattım. aboneliği iptal edeceğim.

Telekom Sistem Mesajı
Türk Telekom Sisteminden Gelen Durum Güncellemesi
Arıza Bildirim Tarihi : 15-09-2021 21:39:31
Görev : RANDEVULU ORTAK ISLAH
Görev Bildirim Zamanı : 25-09-2021 11:43:00
Arıza ID :
Arıza Durum Açıklama : Ortak çalışma aşamasında kontrol yapıldı
Ekip Tipi Açıklama : Teknik Saha Ekibi
İş Emri ID : 
İş Emri Durum Açıklama : Arızanız gerekli kontrol ve işlemler sonucunda çözümlenmiştir
İşlem Sonuç Kodu : Ortak Çalışma Arıza Kodu
İşlem Sonuç Grubu : Ortak Çalışma Arıza Kodu
Geçen Süre Tipi :TurkTelekom

Bana bir kaç gün daha müsaade edin. Ben bizzat ilgilenip size yardımcı olacağım.

1 Beğeni

üstadım gerçekten çok teşekkür ederim size. türknetin destek kaydına bakanlar sizin kadar ilgilenmiyor. ama beni de anlayın 5 gündür internetim yok. sizin yaptığınız açıklamayı dahi yapamıyorlar.
modemi iade edeceğim o zamana kadar bekliyorum.

Sizi birazdan arayacaklar. Lütfen samimiyetime güvenin. Ben halledeceğim.

1 Beğeni

size güveniyorum çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Arkadaşlarım sistem üzerinde gördükleri GSM numarasını aramışlar ancak yanıt alamamışlar. Sizin için arkadaşlarım tekrar kayıt oluşturmuşlar ve durumunuzu kontrol edecekler. İş takibi yaparak kısa süre içerisinde çözüme ulaştıracağız. Ben işin başındayım. Biraz daha sabredin.

müsait olmadığım zamanda aradılar. destek kaydını ben açtım ama turk telekoma ilettik diye aynı hikayeyi okuyorlar.
defalarca turk telekoma iletildi onlar sorunun çözümlendiğini belirttiler. yine yine turk telekoma neyi iletiyorlar anlamış değilim.

1 Beğeni