Modem seçimi

TP-LİNK Archer Vr400 ile Zyxel Vmg3625-T20a arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

İkiside değil
Keenetic extra DSL.

1 Beğeni

Zyxel e bulaşma ne alırsan al.

Gigabit portu yok diye vazgeçmiştim ama bu ne kadar önemli bilemiyorum. Bilgin varsa yardımcı olur musun?

Ne için böyle dedin?

türknetin verdiği modemi satın alabilirsin peşin 324 taksitli 384 tl 5 ghz desteklemekte

DSL-AC51’den daha kötü hangi modem olabilir ki diyordum ve karşıma Zyxel çıktı :smiley: Umarım düzeltirler şu modemleri.

Türkiye’de fiber harici gigabit hizmet yok zaten pekde önemi yok.

Zyxel voip kısıtı var yeni yazılımla açılacak bilgisi verildi.yeni yazılımla açılmadı.yazılım ile alakalı çok eksiği var.bugünde voip özelliğinin açılmaycağı bilgi verildi.neden sitede voip özelliği var dedim TurkNet 'e yönlendirdi.

Anladım benim için daha çok kablolu kablosuz bağlantı arasındaki hız farkı önemli. Extra dsl de çok az düştüğünü duymuştum diğerlerine göre. Herhangi bir bilgin var mı bu konuda?

Voiple bi işim yok aslında yazılım kısmında keenetic iyi diyorlar. Teşekkür ederim.

Keenetic iyidir şikayet eden görmedim bu zamana kadar.

2 Beğeni

TurkNet’in verdiği modemde gayet iyi aslında. Şahsen YAPA’da em verimli ve sorunsuz çalışan modem bu.

1 Beğeni

Bulunduğum yerde yapa yok zaten ve uzun bi süre geleceğini de düşünmüyorum küçük bi şehir olduğu için yine de teşekkürler

Üstad Zyxel size dönüş yaptı mı? Voip açılmayacakmı?

TP link vr400. En azından TP link Türkiye desteğinde

bugün öğlen biri aradı voip türknetin insiyatifinde dedi.akşama doğru başka biriyle görüştüm yeni yazılım verileceğini kısıtın kalkacağını söyledi ayrıca wifi kopması içinde çalışma yapıldığını ama ne zaman olacağını bilemediğini söyledi bende iade kararı almıştım karasız kaldım biri birinin dediği tutmuyor.biraz da TurkNet 'e attı voip kısıtı için ama neden TurkNet voip kısıtı istesin pek inandırıcı gelmedi

En iyi yazılım desteği Asus ta diye biliyorum.

1 Beğeni

Üstadım olmaz böyle şey TurkNet’in insiyatifinde diye bir açıklama olur mu? O zaman TurkNet çözüm üretsin o ona bu buna topu atmayla olmaz parasını ödediğimiz cihazı özgürce kullanamayacaksak neden alıyoruz? Tüketici olarak biz çözüm için iki firmayla hep telefon görüşmesi mi yapacağız. 3. Ay a girdim el insaf yav

1 Beğeni

4441759 arıyorum ordan 314 1718 yönlendiriyorlar orayı arıyorum modem seri no alıyor onlarda 4441759 yönlendiriyor.TurkNet 'e ulaşmak veya ulaşmaları zaten imkansız.saçma sapan bir Zyxel şimdi yazarken mail geldi ordada voip için yetkili tarafından aranacağıım modem başında işlem yapılacaktır diye bir mail