Modem seçimi

:grinning:

şimdide bu mail geldi.saçmalıklar silsilesi

Bu işin çözülmesi için bu forumdan ve telefonları üzerinden bizim gibi aynı problemi yaşayanların arayıp baskı kurmamız gerekiyor hep gündemde tutmalıyız. Aksi taktirde üstünü örtecekler gibi görünüyor

1 Beğeni

modem güzel fakat yazılım sorunlu .benim modem arada xdsl istatistik lerini bakıyorum değerler bir sıfır bir bakıyorum alınabilir maximum hıza kadar gösteriyor

Letgo dan bir kaç ay kullanılmış, sonra da rafta bekletilmiş, daha jelatini üstünde Airties Air 5760 serisi 5ghz 1600AC modemi 200 TL ye aldım. Ama 1 hafta kullanmak nasip oldu. Daha da nasip olmadı. Dsl ışığım gitti. Şimdi de YAPA dan VAE ye geçtik. Ama port da yok oldu. 30 Temmuz a kadar port bekleyeceğim. :sob::sob::sob:

allaha çok şükür okonuda hiç şikayetim olmadı türknetle.6 senedir tek arıza kaydı açmadım.sadece 1 kere paket yükseltmede gecikme oldu okadar. vae den hizmet alıyorum 50 mb kadar hız testlerinde 48 bazen 49 alıyorum.ping 20 nin üstüne hiç çıkmadı.şanslıyım o konuda.

Neyin üstünü örtecekler ? Modem daha yeni piyasaya çıktı. Yok mu sayacaklar :smiley:

Söz konusu yok satıp satmaması değil o kısım şirketi ilgilendirir. Ben tüketici olarak bedelini ödediğim cihazı kısıtlı olarak kullanmak zorunda olmadığımı söylüyorum. Piyasaya yeni çıkan cihazı neden kısıtlı kullanıma sunuyorlar? Uzman biriside demiyor ki şu sebepten bu durumdayız koskoca Zyxel firması 3 aydır bana net bir bilgi ( bakın çözüm demiyorum) vermiyor. Arıyorum en az 20 dk sonra bağlanıyorum aldığım tepki;

• “aaa size dönüş olmadı mı? Neyse tekrar kayıt oluşturuyorum bir üst birimimize aciliyetini aktarıyorum” ve hala da aktarıyorlar. TurkNet’den yana bir sıkıntım yok çok şükür. Şu bilgi kirliliğine son verilip çözsünler diyorum…
1 Beğeni