Modem Bilgi

bu modemin root şifresi filan yok mu hiç bilgisi olan var mı birde SNMP-CWMP ne işe yarıyo ?

Orayla işin yok ne yapacaksın dostum. Root layıp ne yapacaksın

bu modemde wifi ünlem sorunu var o nasıl geçer

İpv6 mi açtın dostum

Ünlem var ama yinede giriyor mu

ıpv6 açık değil mesela internette dolaşıyorum biranda int gidiyo bakıyorum wifi de ünlem çıkmış bekleyince geçmiyo wifi kapatıp yeniden açman gerekiyo sadece telefonlarda oldu ama tüm markalarda yani samsung,honor,huawei gibi

Cihaz dışı güncelleme yaptın mı.
Sıfırla tekrar kur
Kabloluda olarak sorun yok değil mi

Okuduğuma göre bu modeller sorunluymuş güncelleme artık verilmiyor. Satışa kapalı. Bayadır sendeyse Yeni bir tane al yada garantisi varsa yolla . Yeni modem iste. Nereye baksam sorunlu bi modem olduğu yazıyor

garantisi var hala yollarsam bana ne yollarlar peki

Ne kadara aldıysan onun la aynı fiyat ne varsa gönderirler. Yaz ama sorununu yolla vr400 gönderip en üst modemi vr400 v3 alan bile oldu

tmm teşekkürler mail atcam

support.tr@tp-link.com. burda yardım ediyorlar. Sorunlarla ilgili. Başka bi modemle değişim istediğini söyle daha iyi dostum umarım vr400 v3 yollarlar daha iyi ondan. Yine aynısı gelirse tekrar yolla farkını öderim filan de işte :slight_smile:

1 Beğeni

reis eyw meşgul ettik seni birde bu vr400 v3 çok mu iyi

Şöyle diyip aynı anda birden fazla cihaza hizmet verebiliyor. Mesh filan var diğer cihazlarda varsa güzel oluyor. İşlemcisi yeni üretim güzel
Bende vr300 vardı sonradan vr2100 geçtim
5g sinde dfs diye birşey var biraz daha fazla alanı geniş tutmasını sağlıyor kanal genişliği fazla.
2.4 de hız la 5 g arasında ki hız yakın değerler görebilirsin 50 alıyorum 5 g de 47 alırken
2.4 de 40 larda geziyor tabi bu ne kadar hız aldığına bağlı yüksek olursa hızları artar🤗

1 Beğeni

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :slight_smile: mail e dönüş yaptıklarında yine yazarım lütfen sen bak reiss yine

Eski çıkmış modellerde yok tabi bu özellikler :slight_smile:

1 Beğeni

Vr300 v1.20. Bi üstleri daha iyi bundan mu-mımo özelliği mesh özelliği var altakilerin
Vr400 v3
Vr600 v3
Vr2100
Vr2800

Ucuzdan pahalıya doğru düzgün çalışanlar

Bence bi küçük bi moden al birisinde deneme yap yine aynı sorun var mı diye yoksa modemden kaynaklı

Root girişi yok. Olsa ben yapardım.
Root olarak giriyorsun ama tam yetki vermediğinden hidden menus yok.
putty de denesen ne denersen dene olmuyor. Bende de vr300 var.
Ancak ve ancak arayüz kısmına güncelleme dosyasısının içeriğini açıp kodlamasını değiştirirsen yaparsın. Bu konuyu halen araştırıyorum.
Aslında ios sistemde oluyor ama onu da yüklemem için ayrıyetten hdd elde edip ios yüklemem lazım ona da şuan uğraşamam. Ama elinde appple varsa yapma imkanın var. Çünkü binary kodlaması ios ile kolay açılıyor. Yada artık linux bilgin iyiyse eklenti kurarakda yaparsın.

Garantisi var bozacaksınız sonra elinde kalacak