Mimarsinan/Esenler hız problemi

Alkatın interneti arızalıyıdı saha ekibi geldi yaptılar benim interneti bozdular arkalarından çağırıp baktırdım bizlik birşey değil deyip kaçtılar böyle işmi olur.

2 Beğeni

@alperenatici kemer mah son durum bu müşteri arttıkça hızlar yine düşmeye başladı
IMG_20230101_160958
.

2 Beğeni

Destek kaydı oluşturdum ve saha ekibi yönlendirildiği söylendi :smiley: Gigafiber kullanan bir diğer arkadaşımda aynı problemi yaşıyor bence epey genel bir sorun var şuan. Saha ekibi gelip ne yapacaksa artık.
speedtest9

turgut reis mah. ESENLER

Vallaha ninehatun durumlar ayni bendede bu hizlara dustu

1 ay önce kapasite arttırımı yapıldı kemerde ve fevziçakmakta yine hızlar düşmeye başladı.Akşam hızım bu şekilde.

1 Beğeni

Bende Kemer mahallesinde yaşıyorum bugün bende de kendini gösterdi bu sorun. Umarım kısa zamanda el atılır.

@alperenatici akşam saati hızlar

Kısır döngü…

Yıkılmadım ama ayakta da değilim.

2 Beğeni

TurkNet kullanıcı sayısının artacağını biliyor niye ona göre önlem almaz daha bir ay önce problem belliydi.

Gaziosmanpaşa Karlıtepe Mahallesi

Şu an 200 ms ile oyun oynamaya çalışıyorum.

1 Beğeni

Esenler / Davutpaşa
image

1 Beğeni

Sırf oğlum istediği için gigafiber düşünüyorum pubg gibi FPS oyunlarinda nasıl oluyorda 200 MS vdsl de bile maxs 45-50 ms

En yakın zamanda düzelmesi dileğiyle :confused:
speedtest12

Bugün itibariyle gene buralara dönüş yaptık. Akşam üstünden beri aldığım en yüksek hız aşağıdaki gibi.
Yer : istanbul gaziosmanpaşa / karlıtepe mah.

1 Beğeni

50-60 ms alıyoduk iki gündür bōyle.

Adamlar sağlamı bozup kaçıyor bunlardan ne beklenir

Esenler / Turgut Reis Mahallesi gigafiber pingime bakar mısınız :slight_smile:

Esenler kemer mahallesindeyim. 1000 mbps download / upload alıyordum fakat şuanda pingim ve hızım felaket. 200-300 ping arasında değerler alıyorum ve internet hızım Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test linkinde görüldüğü gibi şaka gibi 8 mbps download, 169 mbps uploaddır. Traceroute değerlerim ise Screenshot by Lightshot linkinde görüldüğü gibi 172.17.1.207 ağ geçidinden sonra başlayan bir problem mevcut. Bu da TurkNet kaynaklı. Forumda bu konuyu gördüğümde sorunun benden kaynaklı olmadığını anladım. Bu konuda hızlı bir çözüme gidilebilir mi lütfen?