Mahallemde gigafiber ne zaman aktif olacak?

Hocam adam 53 gun diyor siz en kisada diyorsunuz bu yavaslik neden turknette eleman mi yok 2 aydir herkes aktive sorunu diye post aciyor :face_with_monocle:

1 Beğeni

Merhabalar Bünyamin Bey, yanıt verdiğim kişi farklıdır. Konu sahibinin bölgesini de hassasiyetle takip ettiğimi ve gereken adımları attığımı bilmenizi isterim :raising_hand_man:

Ondan eminim zaten alperen bey suphem yok ben sadece goz onunde olani söyledim yardımcı oluyorsunuz sizlik bisi yok sanki aktive ekibi yavas ilerliyor onceden cok hizlilardi

1 Beğeni

Acayip yavaş ilerliyor aktive ekibi 53 gün değil bu arada 56 gün olmuş bekleme sürem :smile:

3 Beğeni

Aynen baya yavaş ilerliyor çok aşırı derecede çok uzadı bu gigafiber aktivasyon işi gerçekten can sıkıyor artık

1 Beğeni

Senin gene iyi bizim Mart sonundan beri bekliyoruz

bana vermedin hocam cevap ben hariç herkese cevap vermişsin konuda bir bana cevap vermemişin :smiley:

1 Beğeni

Merhaba, özel mesaj üzerinden Haziran ayı içerisinde aktivasyonun tamamlanmasının beklendiği bilgisini paylaşmıştım.

1 Beğeni

Hocam yanlış anlama ancak ben size yukardaki mesajda resimli olarak açıklama yaparak diyorum ki gelen proje ekipleri OFDK dağıtım kutusuna kablo takmadı bu kutuya kablo takılacak mı takılmayacak mı ? bu yüzden mi Gigafiber hizmeti aktif olmuyor sen bana cevap olarak diyorsun ki Haziran ayı içerisinde aktivasyon tamamlanacak adamlar o kutuya kablo takmaya gelmiyor nasıl haziran ayı içerisinde aktif olacak gigafiber hizmet’ i eğer o OFDK kutusuna kablo takılmadıysa ?ayrıca özel mesaj falan gelmemiş bana. Buradan okudum verdiğiniz bilgiyi.

Mesajım ulaşmamış olabilir. Tekrar dönüş sağlıyorum.

1 Beğeni

Özel mesaj kanalı açık bırakılarak konu kapatılmıştır.