Konya TurkNet Gigafiber çalışması

Konya’ya TurkNet Gigafiber getirecekmiş. Şuanda bildiğim kadarıyla sadece Konya Selçuklu Bosna Hersek Mahallesi’nde çalışma yapılacakmış. Ortalama hangi ayda geleceği hakkında bilgisi olan var mı? Gelmesi kaç ay sürer? Bu arada bütün Konyalı hemşehrilerime hayırlı olsun.:relaxed: @EFG @MehdiUygun @Oguzhan @Baran @Murat042

2 Beğeni

her yerden yazmışsınız. İlk verilen cevaptan memnun kalmadınız galiba :smiley:

10 Beğeni

Garantiye alayım dedim. Gözlerime inanamadım hiç sorma. :joy::grin:

4 Beğeni

Nerde demişti 16 ile gelecek bu arada ?

1 Beğeni

Röportajlarında söylüyor. Cem Çelebiler Röportaj yaz YouTube’a bulursun. Şuan hatırlamıyorum hangi kanalda olduğunu.

Tecnopad’deydi sanırım

Haha hasan’ım, tekrar dan hayırlı olsun. Belli bir süre verilmiyor ama en kısa süre de geleceğini düsünüyorum. Sen uçmaya hazır ol. TurkNet 2022 de bomba gibi :bomb:

2 Beğeni

Yaw he ne bomba ne bomba aman elinizde patlamasın ksksk

İlk öncelikle hayırlı olsun konyada o bölgede yaşayan arkadaşlar söyleyeceklerim kötü düşünce olarak algılanmasını istemiyorum gigafiber izmir istanbul deniliyor şimdilik öncelik ama konyada gigafiber çalışması yapılıyor deniliyor izmirde halen yok çok saçma değil mi

Patlamaz sen tasalanma kardeşim benim.

1 Beğeni

Konya’da çalışma yapılıyorsa demekki firmaya para getirecek bi yatırım. Tamamen bir şehri altyapıya boğmak yerine nerede çoğunlukla TurkNet abonesi varsa o mahalleye altyapı çekmek daha mantıklı şirkette benim gibi düşünüyor.

2 Beğeni

Tabi orası da öyle fakat izmir büyük bir şehir ve bornova ilçesi de izmirin 3.büyük ilçesi ama yeteri kadar gigafiber çalışması yok diye düşünüyorum

Evet İzmir büyük bi şehir ama Konya kadar değil.:slightly_smiling_face: Konya’da Büyükşehir. Bence abone sayısına göre hareket ediyorlar.

İşte onu bilemeyiz ama konya yüz ölçümü olarak türkiyenin en büyüğü :blush: nüfus olarak izmir kadar değil

2 Beğeni

Olumlu 1 tek yorumun yok ! Burada bulunmanızın sebebi nedir ?

3 Beğeni

Çok güzel haber. Belli bir süre verilmiyor ama umarım bir an önce gelmesi dileğiyle :innocent::pray:

3 Beğeni

Umarım en kısa zamanda gelir. Artık rüyalarıma giriyor o derece.

1 Beğeni

Bende konya karatay Mengene de oturuyorum umarim burayada gelir bekliyoruz TurkNet :raised_hand:

1 Beğeni

Ben Karatay/KONYA Köprübaşı Mahallesinde oturuyorum.

Merhaba @mmsalihh420123, Konya’nın bazı bölgelerine planlamamız mevcut ancak sizin bulunduğunuz bölge planlı iş listemiz arasında yer almıyor :frowning: Umarım size ge bu teknolojimizi getirebiliriz.

2 Beğeni