Konya TurkNet Gigafiber çalışması

Karatay/KONYA var mı? Varsa mahalle listesi gösterir misin? Rica ediyorum. Belki evden eve taşınabilirim. Sonsuza kadar TurkNet Gigafiber kullanabilirim.

Ayrıca arkadaşlara davet edebilirim.

Mengene de var mı? @EFG

Aynı ben hiçbir şeyden memnun kalmayan

1 Beğeni

Maalesef karatay bolgesin planlama içinde bulunmuyor.
Şuan sadece Bosna Ve kosova mahallesi planlama içerisinde.

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla Konya Selçuklu da 4 mahalle olan listesinde. Bosna Hersek, Sancak, Yazır ve Kosova. Ama henüz bi çalışma söz konusu değil. @EFG Konya için çalışmalar ne zaman başlayacak acaba? Herhangi bir bilgi de verilmiyor. Devlet sırrı gibi saklanıyor. Nisan ayına girdik ama hâlâ bi hareketlenme göremedik.

3 Beğeni

Şu maliyet fiyatlarinda bence çok zor gibi goruyorum ben reis😂 önümüzdeki 5 yil gelmeyecegi kesin. Umarim biz konyalilar olarak bu hizmete en kisa surede ulaşiriz.

2 Beğeni

Bende açıkçası TurkNetin fasfata iş yaptığına inanıyorum. Diğer konularda bi görsen giga çekilen evleri aklın durur. Bizim caddede 1200 tane hane daire var. Bize getireceği yerde giriyor müstakil evlere çekiyor. Keyfi bilir TurkNetin. Bu yıl içinde evime gigafiber geleceğine de inanmıyorum.

Ben istanbul bahcesehirde site olarak yonetimide ikna ettim basvurduk web sitesinden mail en ufak geri donus bile yapmadilar yahu :slight_smile: benim site 435 daire sokaga girdimi yan site 1150 onun yani 600-700 boyle gidiyor ama burayada getirmiyorlar :slight_smile:

1 Beğeni

Ha soylede bir durum var bahcesehirde oyle dagdan bayirdan binadan binaya kablo sallandirip cekme sansi yok :slight_smile:

Samsun’a başlasalar bizim buraya gelme şansı daha çok artacak ama galiba orada şu an hiç 1 yerde yok belki de yapılmaya başlanmıştır hiç fikrim yok tabi.

Merhaba @mmsalihh420123, ne yazık ki bulunduğunuz bölge planlı iş listemiz arasında yer almıyor.

1 Beğeni

Bu konu hakkında daha önce dediğim gibi net bir süre bilgisi ve detay veremiyoruz. Bölgelere girdiğimiz zaman GigaFiber bölgelerimiz arasında olan kullanıcılarımıza ve o bölgedeki kişilere konu hakkında bilgi veriyoruz. Beklemeye devam edin lütfen…

1 Beğeni

Merhabalar, Bosna Hersek mahallesinin karşısında Selçuk Üniversitesi Toki konutları var. Site içerisindeki 555 hanenin geneli üniversite çalışanı, eğitim seviyesi yüksek, dijitalle ilgili insanlar. Bu sitede bir firma tekel olmuş durumda (ben de şu an o firmadan hizmet alıyorum) site içerisindeki hanelere 100 mbit internet verip akşam 19.00- 00.00 arası hızı 25’e düşürüyorlar. Firmanız, Bosna Hersek mahallesinde öğrenci yoğunluğu olduğu için ısrarla orayı hedeflemiş durumda. Ancak öğrenci sirkülasyonundan ötürü sabit müşteri potansiyeliniz Bosna ve Kosovada oldukça düşük. Yine firmanızın pazarlama politikasıdır, siz daha iyi bilirsiniz ama Bosnayla üniversiteyi ayıran yolun (Afyon yolu) Üniversite tarafındaki evlerde (Yazır-Sancak-Fırat Caddesi-Beyhekim mah.) daha çok üniversite çalışanları ve memurlar oturuyor. Ancak firmanız ısrarla Bosna ve Kosava harici şimdilik planlamada bulunmuyor diyor. Sitemiz (Üniversite Toki Konutları) yönetimi gigafiber için başvuru yapmak istediğinde GigaFiber - 1.000 Mbps'ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet linkindeki forumda yalnızca İstanbul, İzmir ve Ankara illeriyle karşılaşıyor.

Konya’ya gelsin de senin oraya da gelsin. Şuan Konya askıya alındı. Gelirse Bosna Hersek Yazır Sancak Kosova Mahallelerine gelecek. Beyhekim Mahallesi de plana dahil edilebilir.

Niye askıya aldılar bilginiz var mı?

Sizi yeniden görmek güzel

Merhabalar, GigaFiber Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet bağlantısı üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Gerçekleştirdik Hocam. Hatta sitedeki tanıdıklara da gönderdim. Konya’nın askıya alınma gibi bir durumu var mı acaba?

1 Beğeni

Hedefimiz mümkün olan en fazla haneyi GigaFiber hizmetiyle buluşturmaktır. Yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. İş planı, sırası ve prosedürler nedeniyle bölgelerdeki aktivasyon ve çalışmalar farklılık gösterebilir :raising_hand_man: