Keenetic Hero DSL Modem

Anlaşılır hocam o kadar da değil:D sonuçta internet kopuyor.

Oyundan atar, uyarı verir falan internet koptu diye belli olur yani.

Evet elbette anlaşılır ama saniyeler içinde yeniden açılabiliyor demiş ya o yüzden sordum oyundan atmadan tekrar bağlanabiliyor mu acaba diye

Onu test etmek gerekiyor. :slight_smile:

credit loading for me :laughing: satılık asus ac51 modem var gençler :laughing:

1 Beğeni

An itibari ile ben de gaza gelip bu modeme geçtim :smiley:
Elimde temizinden Turknetin sattığı zyxel modem var. İsteyen olursa satarım :smiley:

hayırlı olsun :metal:t3::innocent:

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Umarım pişman olmam :smiley:

1 Beğeni

pişmanlık duyacağın tek şeyi fiyatı olur acaba bu parayı hakediyor mu diye? onun dışında memnun kalırsın

Bende düşünmüştüm sadece snr ayarı için mi bu kadar seviliyor diye başka özellikleride etkiliyor. :sunglasses:

1 Beğeni

İşte beni o düşündürüyor :smiling_face_with_tear:

Modem elime ulaştığı zaman sizden yardım isteyebilirim değil mi :innocent:

Her zaman

1 Beğeni

Bence iddialı olmuş. Fritzbox ve Draytek modem edinip bir kullanın derim :wink:

fritzbox çok pahalı :see_no_evil:

1 Beğeni

Öncelikle hayırlı olsun. Bu modemin güzelliği yazılımında. 8 aydan fazladır kullanıyorum yazılımında hala çözemediğim işime yarayacak özellikleri vardır kesin. Detaylı güzel bir modem. Asus daha sade kalıyor keneetic yanında.

1 Beğeni

Bahsettiğiniz cihazlar gerçekten iyi olabilir. Fakat Fritzbox tr de yok. Almaya kalksak bile tr ekonomisi yüzünden bel bükecek seviyede :frowning:

1 Beğeni

Aslında bizim paramız değersiz :+1:

Doğru :+1: Bizi kıskanıyor Almanlar :joy: Bu cihazın Almanya’da yoğun kullanım nedeni aslında daha önce de yazmıştım Hotspot özelliği. Firmalar ev kullanıcılarına bu hizmeti için para ödüyor ve kapsama alanını genişletiyor.

Kısacası markaları üstteki “kesin iddia” nedeni ile yazdım zaten :+1:

2 Beğeni

Hayırlı Olsun, Modemi kullandıktan sonra bağımlısı oldum bende.
Daha iyisi çıkana kadar devam :slight_smile:

Hero DSL kullanıcısı olarak ilgiyle takip ediyorum. Hayırlı olsun.

gigafiber kullanıcılarıda bu modemi kullanabilir mi ? Eğer nasip olursa 2 hafta yada 1 ay sonra gigafiber aktif olur bu modemi alıp TurkNet’in kendi verdiği modem yerine kullanabilirmiyiz