Keenetic Hero DSL Modem

Modemi o kadar çok meşhur ettiniz ki nasılmış deneyeyim. :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Modemi elinde sonunda aldırttınız. :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. :slightly_smiling_face:

Sinerji den al 12 ay 132 TL

1 Beğeni

Dsl bilgileri ne kadar değişir, Ne kadar ping değişir, Ne kadar ısınır testler edeceğim. Resimleyip buraya atacağım.

1 Beğeni

Hayırlı olsun güle güle kullanın… Bende almayı düşünüyorum. Elde bir modem var. Gigafiber aktif olduğunda TurkNet 'te gönderecek. Birde bunu alırsam ne yapacam bu kadar modemi bilemediğimden alamadım. Yoksa şimdi vdsl de bile alacam fiberde de kullanacam.

Gigafiberde gelen modemi bende modem var diyip, en baştan teslim almama gibi bir opsiyonumuz var mı acaba. Yıllarca saklayıp sonra nerede olduğunu unutup teslim edememek var.

Birde keenetic türkiye kurucusu çok yakın zamanda bir konuşmasında 2022 bitmeden uygun fiyatlı wifi6 lı cihazlarımızı da getirmeye başlayacağız demesi de beni biraz durdurdu. Bu kadar beklemişken wifi 6 lı bir cihaz mantıklı geldi. Acil bir ihtiyaç olmaması da cabası…

1 Beğeni

Wifi 6 cihazlar için markaları araştırdığımda DSL destekli modellerde sadece ac özellikli yapıyorlar. Keenetic onu ax yaparsa çok tutar. Tek gördüğüm modem asusun en pahalı modemi dsl destekli olması.

Sonunda buldum videoyu… 6.cı dk

https://youtu.be/r7llW5X8KII

Hem dsl hemde router tarafında ürünler gelecek diyor ama

Onuda deneriz. :face_with_hand_over_mouth:

bunuda denemek lazım :slight_smile:

Kablosuz performansını çok merak ediyorum nasıl acaba

Sen öyle dedikçe alasım geliyor ama keenetic çıkarırsa oda güzel olur. :face_with_hand_over_mouth:

Nasılmış beğendiniz mi

Asusun en kötü yani yazılımı kötü bence bide sua arayüzü değistirseler güzel olcak bende ac750 var 2.4ghz de max 45 veriyo

Samsung galaxy a52 var birsüru cihazda denedim max 45 musteri hizmetleri ayarda yaptirdi düzelmedi onarima gondermem gerek onun icin ama baska modem olmadigi icin gonderemiyorum gondersemde yazılim atip yollarlar

Telefonda mimo desteği mevcut değil. O yüzden 2.4 Ghz de 1*1 20mhz bant genişliği ile ortalama 40 50mbps almanız normal.

Diğer denediğiniz cihazlarında mimo desteği yoktur ondan yüksek hız alamıyorsunuzdur.

(Modeminde alıcı cihazında mimo desteği olması gerekir.)

arkadaşımda superonline modemi var onda bağlandığımda 93 alıyorum ama telefonla alakası yok