Keenetic Hero DSL Modem

Leptobun wifi kartını değiştirin o zaman yüksek hız alacaktır.

12 yıllık laptop muhtemelen o zamanın şartlarına göre üretilmiştir. Bilemiyorum tabi ama problem laptoptadır büyük ihtimal.

1 Beğeni

Ağustos ayında almayı planlayan arkadaşlarıma Temmuz’da aldırdım +1 yıl garanti varmış diye.

Ben baya abarttım normalde snr 4 aldım iki gün kaldı ve crc hiç yemedi. Şuan snr 1 yaptım baya abarttım. Yinede normale göre crc yemesi normal zaten bu snr de yemesi normal geliyor. Daha iyi yazılım varmı ? Sınırım kaldırılması gerekiyor neye alsam 80 mb yukarı çıkmıyor.

1 Beğeni

Şu işaretlediğim yer baya yüksek çıkardı düştü :slight_smile:

3 Beğeni

Modemin tek güzel yanı snr değil. Bilseler crc yükselince hat koptuktan sonra modem kendini yeniliyor. Modemin aldığı crc ve fecleri siliyor hattı tekrar bağlıyor. Normalde modemi kapatıp açmak gerekirken modem bunu bir kaç sn mi dk bilemiycem kendi içinde yapıyor. Modem tekrar hattı bağlıyor düzene sokuyor otomatik hattı yerine getiriyor. Modemdeki bu özellik hiç bir modemde yok :sunglasses:

Hiç bir modemi yargılanıyorum ama bu özellik en üst seviyeye çıkartıyor.

2 Beğeni

Bu Türkiye’de çok işe yarayacak bir özellik olmuş. Online oyun sırasında vs bunu yapınca anlayabiliyor musunuz?

@CKLasT ın hattı 24 saatte 3 kez kopmuş. Farketmemiş bile :joy:

Anlaşılır hocam o kadar da değil:D sonuçta internet kopuyor.

Oyundan atar, uyarı verir falan internet koptu diye belli olur yani.

Evet elbette anlaşılır ama saniyeler içinde yeniden açılabiliyor demiş ya o yüzden sordum oyundan atmadan tekrar bağlanabiliyor mu acaba diye

Onu test etmek gerekiyor. :slight_smile:

An itibari ile ben de gaza gelip bu modeme geçtim :smiley:
Elimde temizinden Turknetin sattığı zyxel modem var. İsteyen olursa satarım :smiley:

Teşekkür ederim. Umarım pişman olmam :smiley:

1 Beğeni

Bende düşünmüştüm sadece snr ayarı için mi bu kadar seviliyor diye başka özellikleride etkiliyor. :sunglasses:

1 Beğeni

İşte beni o düşündürüyor :smiling_face_with_tear:

Modem elime ulaştığı zaman sizden yardım isteyebilirim değil mi :innocent:

Her zaman

1 Beğeni

Bence iddialı olmuş. Fritzbox ve Draytek modem edinip bir kullanın derim :wink:

Öncelikle hayırlı olsun. Bu modemin güzelliği yazılımında. 8 aydan fazladır kullanıyorum yazılımında hala çözemediğim işime yarayacak özellikleri vardır kesin. Detaylı güzel bir modem. Asus daha sade kalıyor keneetic yanında.

1 Beğeni

Aslında bizim paramız değersiz :+1:

Doğru :+1: Bizi kıskanıyor Almanlar :joy: Bu cihazın Almanya’da yoğun kullanım nedeni aslında daha önce de yazmıştım Hotspot özelliği. Firmalar ev kullanıcılarına bu hizmeti için para ödüyor ve kapsama alanını genişletiyor.

Kısacası markaları üstteki “kesin iddia” nedeni ile yazdım zaten :+1:

2 Beğeni