Keenetic Extra Dsl Modem Kurulum sorunu

Keenetic Extra Dsl Modem Kurulum Gönderisinden tartışılmaya devam ediliyor:
@mehmetcan maalesef müşteri hizmetleri ile 4 defa telefon görüşmesi sağladım konuyu düzeltemediklerinde hep saçma sapan bahaneler sunmaya başladılar. Yok laptop ile modem in arayüzüne uzak masa üstü kuralım o zaman çözeriz böyle saçma bir şey mi var. Bilgisayar dan ethernetten arayüze girip telefon üzerinden modem i bağlayıp interneti açıyorum masa üzerinden ip vereyim uzak masa üstü çözün diyorum işlerine gelmediği için 2 kez suratıma telefon kapatıldı… Bu modemi almak ile hata yaptım yarın tekrar arayıp çözüm yolu deneyeceğim. Olmaz ise ayıplı ürün satmalarından dolayı şikayetvar.com adresine bugün 15 dakika önce yaptığım şikayet gibi ayrıca başka bir ürün şikayeti post u daha açıp yotube da video çeken bir çok kişiye de bu ürünü tanıtarak insanları yanlışa yönlendirmekten dolayı bilgi teknolojileri kurumuna şikayetimi aktaracağım… Konuları da kapatır iken açan kişiye bir danışıp da kapatsanız daha iyi olur idi yoksa bu makaleyi oluşturmak zorunda kalmaz idim…

Bu modemden bende aldım kurulum vs kurdum ama modemin 2.4ghz bandı resmen leş gibi 75 mbit internette 2.4ghz bandında 1 2 mbit geliyor. Kanal ayarları yaptım değiştirmediğim kanal kalmadı. Çözüm yok. Yani aman aman bir modem değil aslında güzel diyenler hep tt verdiği modemleri kullanmış ve uzaktan kontrol edilme hız düşürme gibi şeylerine aldanıyorlar. Modem stabil değil kablosuz performansı iyi değil. 450 liraya aldım 1 ay sonra 350 ye sattım gitti. Ben ona yalvaracağıma o bana yalvarsın dedim sattım gitti. Gittim tplinkin mu mimo teknolojili mofeminden alfım verdim 700 lira ama modem mi modem yani en azında sıfır sıkıntı.

Keenetic Extra Dsl kullanıyorum. Kurulum yada wifi çekimi açısından hiç sıkıntı yaşamadım. Kurulumda hata veriyorsa acaba modem kullanıcı adın şifrende mi sorun var? İlk aklıma gelen bu.

1 Beğeni

Bence TurkNet in verdiği en başta ki kullanıcı adı şifresi ile daha sonra verdiği kullanıcı adı modem şifresi uyuşmazlığı yaşıyor ki bende bugün gece saat:04.00 e kadar bu sorunu yaşıyor ve modemle kurulum yapamıyordum teknik destek talebi oluşturup durumu ilettim ve sabah saat:10.00 civarları TurkNet.den tarafıma modem şifresi gönderilince kurulumu sorunsuz yaptım…