Keenetic balon mu? Hangi marka modem iyi?

Yok bro üstüme alınmadım da. Sen benim Keenetic i deli gibi savunduğumu gördün yada işittin mi? Ben aldım, memnunum dedim sadece her zaman.

Sana özelliklerini yazarak aldığım hero mantıklı mı değil mi? Bu özellikleri taşıyan ekonomik olarak daha mantıklı bir modem var mı bildiğin dedim. İkincisini alacağım yoksa :grinning:

1 Beğeni

Benim demek istediğim tam olarak da bu. Bunu donanımın kalitesi sayesinde yapmıyor, yazılım sayesinde yapıyor.

2 Beğeni

Tüm mesajları okudum ve satır arasında birçok yanlışa yakın değerlendirme, cümleler ve hatta üzerime alındığım birçok noktada yakaladım. Doğruya doğru, Saklayacağımız neyimiz var.

Varın gelin sohbet edelim. Sesli olarak değerlendirelim bu başlığı. Verin adres, saat, tarih bir sesli sohbet yapalım.

Hatta içeriğin konularını da listeyeyim, onlar üzerinden konuşalım. Ne dersiniz?

4 Beğeni

:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::joy::joy::joy::joy:
Vade tarihi 36 ay olsun ama

1 Beğeni

Duyarlı bir şekilde bir mesajıma alıp çevirip bu tarzda cevabınızdan ne çıkarmalıyız?
Ofansif olarak algıladığın nokta nedir? Ya da dalga geçermiş gibi Peak DSL alacağım lafları… Zorla güzellik olmaz.

Tekrar ediyorum önce kullanıcısı sonra seveni ve sonra tedarikçisi olarak burada yazılanlar üzerinden kaynaklar göstererek bazı şeyleri açıklığa kavuşturalım.

Bugün içinde bir cevap yoksa bu balon başlığı da böylelikle veri kaynakları içerisinde boş bir konu olarak kalabilir.
Keza konu sahibi arkadaşın da aslında bir modem arayışı içinde olduğunu hissediyorum.

1 Beğeni

Bu saydığım özelliklerde Hero Dsl in 1.135 TL yi aldığımı baz alarak bana emsal bir cihaz önerisi yapabilecek var mı?
Gerçekten 1 cihaz daha alma düşüncesi içindeyim. Varsa tavsiyesi olan arkadaş sevinirim

Arkadaşlar bakın konu agresif bir tartışmaya dönüşecek gibi hissediyorum şayet öyle olacaksa kötü sonuçlar doğurmamasi adına lütfen duralım yada bir mod konuyu kilitleyebilir

Onur dalga geçmeye başladığını hissetmeyr başladım şu an. Peak dsl in fiyatını bildiğini tahmin ettiğim için yazdım.

Kaldı ki Hero Dsl in özellikleri yeterli. Ben Hero Dsl emsali bir cihaz biliyomusun Asus,Tplink,Zyxel vb. Markalarda?
Hero dan memnuniyetsizlik için demiyorum. Ben Hero yu ailemin olduğu eve aldım. Bunu götürmek istemiyorum. Onlara bir sistem kurdun.Kendime de alacağım ama bazı arkadaşlar ısrarla Keenetic in gereksiz pahalı bir cihaz olduğunu söylüyor ya ben mi gözden kaçırdım acaba başka markalarda da böyle bir cihaz var mı?

Onur da Kemal Bey de yada ben de herhangi bir agresiflik yok. Ben kullanıcıyım.
Kemal Bey hem kullanıcı hem satıcı. Konuyu açan sizsiniz. Balon kelimesini hakedecek bir marka değil Keenetic

Buyrun Kemal Bey ile konu hakkında tatlı bir tartışma olsun. Tezlerinizi ortaya atın. Herkese bir rehber olsun. Bizler de faydalanalim

1 Beğeni

Benim de vardı bir dsl extra modemim hattan gelen Yıldırım yüzünden arızalandı ve garanti kabul etmedi ben de artık maalesef keenetic markasına tek kuruş vermem tavsiye de etmem ve bunu da açık açık söylerim. Bunu garanti dahilinde kabul etmek onlara çok da zarar verecek bir şey değildi benim görüşüme göre sonuçta bu cihazlar bir kaç tane değil belki binlerce üretiliyor. Sadık bir müşteriyi kaybettiler sorun değil bundan sonra da müşterisine gereken önemi veren yere giderim sonuçta hiçbiri babamın oğlu değil.

2 Beğeni