Kafam Karıştı Bunu İnternet Servis Sağlayıcıma Söylesemi

@EFG Eyvallah kardesim

1 Beğeni

@KASPAROV TurkNet Online İşlemler Merkezi üzerinden Paket Tarife Kampanyamla İlgili Destek İstiyorum kaydı oluşturarak temsilciye belirtebilirsiniz.

@Baran nasıl yazayım çünkü 50 mbps paket kullanıyorum kablolu hız testlerinde 47 48 üstünü görmedim ama modem arayüzünde 51196 kpbs olarak belirlenmiş hattımı 50 mbps tam gelecek şekilde ayarlanmasını istiyorum demekte biraz abes kaçıyor.

@KASPAROV Kardesim hat Degerlerini Paylaşabilirmisin

@KASPAROV Sen bide Hic Dışardaki kutudan hiç ek olmadan hat degerlerine baktinmi bide

hocam 50 mbpslik paketimin hız profilinin güncellenmesini istiyorum deseniz nasıl olur?

Arkadaş yüksek Hızda Kopma falan yaşıyormus

Özel mesaj üzerinden dönüş sağladım.

Sevgili arkadaşlar lütfen benim sordugum konu harici farkli sorunlarinizi bu konuma dahil etmeyiniz gidin kendi sorununuz için konu açin.

hocam sizin yaşadığınız konuyla aynı konu kasparovun yaşadığı durum ben farklı bir şey göremiyorum ama siz bilirsiniz tabii

Tamamda aga adamdan hat deyerlerini paylaşmasini soyledim yardimci olmak için fakat cevap falan vermedi

hiç ek yok saten telefon direğinden direk geliyor kablo

@KASPAROV Hat degerlerini paylaşsan

Ekran görüntüsü 2021-12-02 212600
ben hat değerlerimi ve kaldırıp kaldırmayacağının farkındayım sadece @Baran hız profilleri 50 mbpslik paket için hız belirleme güncellemesi yapıldı diye söyledim şuan 50 mbpslik paket için 51196 belirleniyor ama 58 mbps belirleniyorsa bu imkanı kullanmak isterim.

Hangi modem var sende simdiki hiz atanabilir hiz kismi yokmu modem hat deyerlerinde

zyxel modemlerde ulaşılabilir hız gözükmüyor ama altyapı sorgulamadaki ulaşılabilir hız eksiksiz geliyor.

kardesim senin saha dolabi yakinda orada 60mbps falan diyoda biraz telekomu zorlayip portunu deyistirsen bence rahat 88 93 Mbps Alabilirsin TurkNet sayesinde

simdiye kadar belki 4 veya 5 kere port değiştirdim bundan fazlası gelmiyor 75 mbps benim için imkansız direk hatları baya eski çünkü

Yapman gereken musteri hizmetlerinden portuna atanabilen hizi ogrenmen olacak ve 100 mb paket icin port degismesini istemen olacak onlarda telekoma iş emri verir telekomda atanabilir hizi 102 mbps cevrir ve 100 luk pakete rahat 85 90 mb alirsin

disarindaki kutunun fotusu varsa eklermisin bide portlarin oldugu kismi acma imkanin varsa onuda fotusunu cekip atbilirmisn