Kafam Karıştı Bunu İnternet Servis Sağlayıcıma Söylesemi

kafam karisti farkli siteden hiz testi yaptim sonuç

1 Beğeni

Oraya inanma o speed test yeri yanlış gösteriyor

SPEED TEST SONUÇLARI

Merhabalar, @teknohacker hız testinizi her zaman kablolu bir şekilde bağlı olup yaparsanız daha doğru verilere ulaşırsınız.

1 Beğeni

Biliyom Kardesim şu an Pc uzaktayim ama 5ghz ve kablodaki hiz degerleride ayni

1 Beğeni

Senin o sorunu bi yapamadılar. Tt nin siyah kablosu kendileri değişmiyor ama tt nin kablosu . sizin değil mi diye yüzlerine atasım geliyor öyle dediklerinde . Üstünde türk telekom kablosu yazıyor

Sevgili Arkadaşlar Baska Tür sorunlarinizi özelden konuşun actigim konuda konusmayin lütfen.

1 Beğeni

bulundum ilde bi kaç yere fiber geliyor acaba ondan dolayi telekom comertlik yapmis mıdır ?

Bulunduğunuz bölgede alabileceğiniz hızları İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sitemizden bir kontrol eder misiniz? Bir bakalım. Birlikte değerlendirelim.

Binamda Boş Port Olmadigindan altyapi sorgulama sitelerinde altyapi yok hatasi geliyor

bu siteden yapabilirsin port olmasa bile altyapı sonucunu gösterir.

Yan binanın bina numarası ile yapın bir bakalım isterseniz…

Benden 2 bina uzak binayi sorgulatim sonuç

Sorgu sayfasında gördüğünüz hızların bir tık üzerini matematiksel olarak alabilmeniz çok normal bence… Siz mevcutta kullandığınız İSS’nize hiç konuyu iletmeyin bile. Mevcutta durumunuz neyse o şekilde kullanmaya devam edin derim.

Bu arada isterseniz sizi TurkNet ailesinde de görmek isteriz. Maksimum hızları taahhütsüz olarak sizlere sunuyoruz. Ne düşünürsünüz bilemiyorum ama. Davet etmek gerekiyor :slight_smile:

1 Beğeni

TurkNet 'e gelecem tahütun bitmesini bekliyorum zaten bana atanan port 90 mb destekliyor iç tesisata ek oldugu icin su an 79 gözukuyu

Taahhüt fesih bedelinizin 120 TL’sine kadar karşılıyoruz. Aklınızda bulunsun… Bu arada bize geçerken davet kodu kullanmayı unutmayın. Arkadaşını getir kodu ile abonelik işlemlerinizi başlatırsanız siz ve davet kodunu kullandığınız arkadaşınız bir ay ücretsiz kullanım hakkı elde ediyor :slight_smile: Bekliyoruz dört gözle :flushed:

120 TL Biliyorum fakat 11 Ay tahütum kalmis ve modem taksiti falan var 2 hafta once cayma bedelim kaç diye soyledigimde 1200 TL ÇIKAR DEDILER BI KURTULSAM VARYA TurkNet HEM UCUZ HEM ÇOK YÜKSEK MB VERIYOR.

1 Beğeni

Ah şu taahhüt olmasa… Sağlık olsun diyelim o zaman. Biz sizi her zaman bekleriz.

Aynen Tahüt olmazsaydi aslinda tüketici hakem heyetine basvurup bedel ödemeden çıkacaktimda ama port kaybetmek istemedim.

Evet, port kaybetme durumu biraz sıkıntılı :frowning: Neyse, sağlık olsun diyelim o zaman. Size iyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.