İzmir Buca GigaFiber

İzmir Buca ilçesinde Gigafiber hizmetini aktif olarak kullanabilen var mı?

adatepe, atatürk ve kuruçeşme mahallesin de çalışmalar var diye biliyorum gigafiber için ben valirahmibey mahallesin de oturuyorum ama geleceklerini pek zannetmiyorum.

Bende Atatürk mahallesindeyim. 19 mayısta sadece kabloları çektiler ve gittiler. Başka da bir aksiyon olmadı görünürde. Arka tarafta bir gelişme varsa da bilyoruZ. Konuyu açmamın nedeni de bizden önce kablo döşenen ya da kullanmaya başlayan var mı diye merak ettim.

gerekli izinler alınamamıştır büyük ihtimal biraz uzamıştır ama çekildiyse kablolar enin de sonuda fiberle birlikte kullanırsın interneti

Buca’da bile böyle yaygın değilse Torbalı için boşuna bekliyorum sanırım :slight_smile:

Merhaba, ekipler iş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak tüm prosedürleri yerine getiriyor. Aktivasyon ile alakalı ortalama bir süre veremiyorum. Mümkün en kısa sürede dönüşüm tamamlanır :innocent:

1 Beğeni

İzmir Buca Adatepe Mahallesi fiber kutu fiber kablo çekildi sonra ana kablo koyuldu bidaha gelen giden yok 14 gün oldu benim kutu koyulalı bayramdan sonraya kalacak gibi 2 kere geldiler öğlen 3 saat çalışıp gittiler.Beklicez yapcak bisey yok

Tamer Bey merhabalar, tüm prosedürler tamamlandıktan sonra ekipler dönüşüm süreçlerini mümkün olan en kısa sürede tamamlıyor. GigaFiber deneyimini yaşamanız için gereken çabanın gösterildiğinden emin olabilirsiniz :blue_heart:

İzmir Buca Adatepe Mahallesi 62 sokak Adresim şuan aktif gözüküyor arkadaşlar bilginize 14 gün sürdü süreç

1 Beğeni

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın darısı başımıza…

Keyifli kullanımlar diliyorum :innocent:

@Tamer_Hasirci merhaba… galiba sadece sizin orada aktif oldu. Başka yazanda olmadı. Bizim bölgede de daha bir gelişme yok…