IPv6'yı kullanamıyorum

TurkNet’e destek kaydı açıp IPv6 tanımlandığı halde kullanamıyorum diyorum. Modem arayüzüne girip oradan IPv6 olarak değiştirebilirsiniz diye cevap verip konuyu kapatıyorlar, zaten arayüze girip değiştirdim diyorum yine aynı cevabı verip kapatıyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
Zyxel VMG3625-T50B modem kullanıyorum

Kullandığınız modemi yazarsanız, aynı modeme sahip arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Forum içinde modeminizin ismiyle ipv6 olarak aratın. Daha önce de açılmış olabilir konu

Zyxel VMG3625-T50B modem kullanıyorum

Bu modem ile ilgili forumda çok fazla konu var. İpv6 konusunda sıkıntılı bir modem olarak biliyorum. Bazı yazılımlarda çalışıyor. Forumda bir araştırın

1 Beğeni

Merhaba bu konudan nasıl çalıştıracağınızı öğrenebilirsiniz.

3 Beğeni

Merhaba alican bende aynı modemi kullanıyorum zyxel ile görüşme sağladım yazılım ekibi ile randevu oluşturdul ve bilgisayara uzaktan bağlantı ile çözüm sunmaya çalıştılar lakin yazılımsal bir sıkıntı olduğunu belirttiler en kısa zamanda şu anda en güncel yazılım olan f1 sürümünün yenisi gelicek

1 Beğeni

V5.50(ABPM.5)G0 sürümünü kullanıyorum ben

Merhaba temelde aynı sürüm sadece biri global sürüm diğeri TurkNet için çıkarılan.

Yükleyemiyorum ama o sürümü

Merhaba @Alican, isterseniz eğer bu durumunuzu daha detaylı bir şekilde modem üretici firmadan alacağınız destek ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Zyxel ile görüştüm onlarda TurkNet’e yönlendiriyor.

Türk telekom’da bana da söylediği gibi benim bulunduğum bölgede şu anda yokmuş modemimde ıpv6 desteği var ama bulunmuyor zte benimki yeni gelende bana bunu amirleri dedi