IPv6'nın Çalıştığını Nasıl Anlarız?

iyi günler kolay gelsin

ipv6 dualstack hizmeti sunmaya başlamışsınız

bende faydalanmak istiyorum. test edenler listesine ekleyebilir misiniz? 1404181

teşekkürler

merhaba

bende ilk kullananlardan olmak istiyorum benide eklermisiniz.
müşteri no:1227569

Alımlar bitti diye haber verdiler reis haberin olsun.

neyse olsun yapacak bişe yok umarım test uzun sürmez ve bütün kullanıcılara sunarlar bu hizmeti.

1 Beğeni

ne zaman tanımlanacağıyla ilgili bilgisi olan var mı?

Açıklama yapacağız forum üzerinden dediler veya dual olarak kurulum yaptıysanız otomatik alacaktır tahminen. Yarından itibaren bi bilgi gelir heralde haftasonu çalışmıyor olabilirler

Benim modemde şunun harici bir ayar göremedim

Bir fikrim yok bende dlink kullanıyorum eski bir model bugün resetledim sıfırdan dual olarak kurulum yaptım şuan ipv6 ip adres kısmı boş görünüyor tanımladıklarında aktif olacağını düşünüyorum

Bu konuyla alakalı duyuru yapılacak.

1 Beğeni

arkadaşlar merhaba
bu deneme süresinde herşey normal yolunda giderse bütün kullanıcılara verilmesi ne kadar zaman alır acaba bir tahmini olan var mı?

Bu aşamaya geldiyse 2021 içerisinde tamamlanır diye düşünüyorum ben

2 Beğeni

Statik olmaz değişken olur

1 Beğeni

Deneme süresi bittiğinde tüm aboneler sürekli olarak kullanacak

Benim modemde Asus Dsl-Ac51… Ayarlarımız aynı ve doğru… Daha IPv6 tanımlanmadı forumda açıklanacak. Beklemedeyiz.

1 Beğeni

IPv6’i ilk deneyimleyen kullanıcılardan olmak ister misiniz?
konusu kilitlenmiş. Deneyimlemek için başvuramadım.

Foruma üye değildim. Nette gezerken forumu fark ettim ve bugün üye oldum.
Umarım katılamayanları da dahil ederler.
Katıldıysan sonucu paylaşırsın. :+1:

1 Beğeni

Adamlar bir test grubu oluşturuyor. Bir yenilik üzerinde çalışıyorlar. Sanki sözleşmenizde yer alıyorda size sağlamıyorlar gibi davranıyorsunuz. Gerçekten çok garip. Bir gelişme yaşandığında duyuracağız diyorlar hala gelmedi mi ne zaman gelecek şu olacak mı bu olacak mı gibi konulara yorumlar atılıyor. Psikoloji/sosyoloji okuyan biri için tez çalışma konusu olabilecek bir forum oldu burası daha resmi duyurusu yapılmadan :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

3 Beğeni

Tepkiye bak hele :smiley:
@Efsoduyar

Aslında kimse tepki göstermiyor .

Şu ikisi arasındaki farkı anlamanız lazım.

1 - Kardeşim ayıp valla nerede ipv6 bir türlü gelmedi böyle iş yapılmaz.
2 - Ne zaman gelecek acaba bilgisi olan var mı?

Kimse 1. tarzda bir ithamda bulunmadı. 2. Tarzda soranlar olarakta kimse yargılamıyor sadece herkes yapılacak yeniliği bekliyor ve sabırsızlıkla bekliyor. Sabırsızlık söz konusu yani. Psikoloji/sosyoloji okuyan birisi olarak bunu ayırt etmeniz gerekirdi…

1 Beğeni

İyi bakalım :slight_smile: Yani o kadar da önemli değil.

Şöyle düşün olayı telefon üzerinden düşünelim. Yeni bir iPhone modeli çıkınca önemli birşey mi yada size ekstra bir getirisi var mı ? Eski modelin üzerine x100 katı birşeyler katılmış mı? Hayır. Fakat millet sıraya girip saatlerce bekliyor kapıların önünde yatıyor sırf ilk alanlardan olmak için. İlk test etmek için. Buda öyle birşey.