IPv6'nın Çalıştığını Nasıl Anlarız?

Bir üstteki silinen mesaja ithafen böyle bir tepki verdi sanırım arkadaş. Bana göre haklı da. Adamlar 5 gün önce test sürecini başlattı ve konu oluşturdu, 3 gün önce de listenin şimdilik tamamlandığını ve konu hakkında ilerleyen günlerde bilgi verileceğini açıklayıp konuyu kilitledi. Üstteki mesajda “1 haftadır bekliyoruz!” gibi bir sitem vardı fakat yazar tarafından silinmiş mesaj. :slight_smile:

3 Beğeni

Siz konuya yetişememişsiniz sanırım. “1 haftadır bekliyoruz!” mesajı oluşturduğunuz kategorilerde 1.ci maddeye dahil olmuyor mu ?

1 Beğeni

Ağa gerek kalmadı yani insanlar hemen bi şuna bi laf sokayım da havasında cidden ne diyeceğimi şaşırdığım için silmek durumunda kaldım :confused:

2 Beğeni

Mevcut problemlerden ötürü herkes gergin durumda sanırım dostum. :slight_smile: Konu ile alakalı olarak da; beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki. :slight_smile:

2 Beğeni

Abi harbi herkes biraz gergin :grimacing: :grimacing::sweat_smile:

2 Beğeni

Yok abi öyle bi tabirim olsa kalkar direkt söylerim ,hatta yanlış anlaşılmaya devam edilmesin diye sildim mesajı.Yanlış anlayan arkadaşlarda kusuruma bakmasın.

3 Beğeni

Bilgi için teşekkürler

Gelen mail de zyxel ve Asus için kurulum talimatı var keenetic kullananlar nasıl kurulum yapıcak

Keenetic Modemlerde IPv6 ayarları nasıl yapılır? bu konuya bakabilirsiniz.

2 Beğeni

Abone no: 1912191 modemim destekliyor ipv6 hattıma tanımlı mı?

Tanımladıklarında otomatik mail geliyor size

1 Beğeni

WAN ayarında ipv4 seçeneği var onu ipv4/ipv6 yaparsanız ayar yapılacak bölüm altta açılıyor

Aynı modem bende de var nasıl rootlarim yardımcı olur musunuz hocam rica etsem?

Dsl-ac68u da o dediğiniz ayar mevcut değil

Modeme ipv6 tanımlandı ancak ipv6 test sitelerinde gözükmüyor sebebi nedir acaba.

sonuç nedir ? deneye bildinizmi, bende ipv6 var static lakin yinede port webserver sorunu var bir türlü yapamadım , belkide TurkNet ds-lite kullanıyor eğer öyle ise da-lite üzerinden imkansız webserver ulaşmak porta yönelmek

1 haftadır çalışmıyor bende gitti ve geri gelmedi yazdım bi kaç yerden pek takan olmadı

slaac seçtinmi, ekran resimi at bakalım

stateless zaten slacc demek … seçili sizide