IPv6 Teknolojisi Maili

Bize herhangi mail mesaj gelmedi herkes için geçerlimi acaba yoksa talepmi etmemiz lazım

Google pinginin önemli olduğunu düşünmüyorum zamanla yarışıyor olsanız bile 30 ile 60 milisaniye arasındaki farkı algılayamazsınız

Online oynadığım oyunlarda da ping artıyor google pingi artınca genel olarak ondaki farkı açıklamama da gerek olduğunu sanmıyorum :slight_smile: Ayrıca artan pingi savunmanız da bana biraz gereksiz geldi.

Oyunlardaki ping dışında gereksiz gerçekten google zaten o kadar ping ve 15 den fazla hop ile bile yeterince seri yanıt veriyor

Bana henüz gelmedi belki 1-2 güne gelir, Geldiği zaman yetkililer mutlaka forumdan duyuracaktır.
Umarım Beta sürecinde ki sorunları aşmışlardır.

Ne sorunu vardi ki ?

Kaç aydır beta da kullanıyorum, hiçbir sıkıntı olmadı

Forum da diğer konular da bunun gibi sorunlar var veya vardı yani, çözüldü mü haberim yok.

bende yaptim.ama dsl isigi yaniyo .internet isigi yanmiyo ne yapmam.lazm modem.asus ac 750

- YouTube bkz [IPv6] ASUS yönlendiricide IPv6 nasıl kurulur? | Resmi Desteği | ASUS Türkiye

Merhaba herkese, bugün 777 kişiye IPv6 ataması yapıldı. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor, geçebilecek kullanıcılarımıza kademeli olarak zaman içinde IPv6 ataması yapacağız, takipte kalın :rocket:

4 Beğeni

Bu kişiler, beta sahibi kişiler mi yoksa araların da betaya girmeden direk IPv6 hizmetini kullananlar da var mı?

Beta kullanıcı havuzumuz 250 kişi civarıydı… Tüm kullanıcılarımıza kademeli olarak IPv6 vermeye çalışıyoruz. Bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Geçebilecek kullanıcılarımıza tanımlama yapacağız. Beta havuzunda olup olmaması durumu etkilemiyor.

3 Beğeni

Biraz saçma bir soru olacak ama merak ettim, neden düz bir sayı değil de 777 :smiley:

@EFG Geçmekte istekli ve teknolojisi hazır olan abonelere öncelik verme şansınız var mı acaba? Abone No: 1590607

Tamamen tesadüf :slight_smile: İsterseniz siz düze yuvarlayıp 800 veya 750 diyin ( Mizah içerir :slight_smile: )

3 Beğeni

Dört gözle test gerçekleştirmek için beklemedeyiz @EFG :smiley:

İşte bu mükemmel bir haber! :globe_with_meridians: Enes bey takipteyiz… @erdemozk Evet, bunun için sizler tarafından post ile belirtilebilir ve modemi destekleyen kullanıcılar talep oluşturabilirler, post tarafından veya OİM’e eklenebilir.

4 Beğeni

BTK’dan sonunda onay geldi mi? Yoksa yine TurkNet içinde denemeler kapsamında mı yapılıyor?

1 Beğeni

@EFG enes bey acılınca sizidsizide ekliycez demistiniz lütfen ekleme yaparmısınız 1787846

büyük bir hevesle geldim ama bana gelmemiş mail :confused: