IPv6 Teknolojisi Maili

IPv6 gelmiş sanırım herkese mail geldi mi ?

2 Beğeni

Evet ipv6 aktif olmuş @efg

herkeste aktif mi şuan?

Modeminizin ipv6 ayarlarını yaparsanız otomatik ipv6 ip almalı

ıpv6’yı aktif ettim IP aldı olarak görünüyor modemde ancak test ettiğimde siteler aktif değil diyor.

Bu arada şuanlık sadece SMS - mail gelenlerde ipv6 aktif edilmiş

Acaba hala wild rift girerken hata veriyor mu şuan hiç denemedim online oyunlarda giriş hatası veriyordu

Akşam 2 den sonra internetim kesiliyordu ipv6 da :slight_smile: bi süre sonra modem deliriyordu bi wi-fi kesilip bi geliyordu :smiley:

Kaç aydır ipv6 kullanıyorum. Hiç bir sorun olmadı bende

Ben kullandım ama modem bi türlü ipv6 görüyor sonra kendini. İpv6 kapatıyordu :roll_eyes:

@EFG ipv6 acıldımı acıldıysa listeye ekleyebilirmisiniz

@EFG ipv6 listesine ekler misiniz ?

İpv6 test içindi şimdi herkese açıldıysa mesaj gelmiştir

Böyle bir mail gelmedi. Herkeste aktif olmamış bence.

Yavaş yavaş aktifliği arttıracaklardır. Eve geçmedim daha kontrol edemedim ama hadi hayırlısı

Ben de tam diyecektim Samsun’dan kontrol eden biri yok mu diye :smiley: son gelişmeleri bekliyorum şehir dışındayım da şu an

1 Beğeni

öyle bir şey varsa ben de isterim :smiley: hatta abone no da dursun şurda 1912628 :slight_smile: @EFG
image

IPv6 almış modem telefonda da normal 192 li ip yerine ipv6 dan ip atanmış ipv6 test sitesinde desteklenmiyor yazıyor

@EFG Ben daha önce ipv6 kullanıyordum ayarlamışlardı sonra kendi kendine ipv6 bitince statik ip aldım fakat bugün gelen mailden sonra modemi resetledim ipv6 da olmadı statik ip adresimin dışında bir ip adresi aldı tuhaf bişi oldu. Şimdi iptal ettim bakalım statik ipyi.
Statik ip iptal ettim şu an modem arayüzünde gözükmesine rağmen sitelere ipv6 ile ulaşamıyorum ayrıca 29 olan google 8.8.8.8 google pingim hemen 62 ye yükseldi. Statike geri dönücez gibi.