IPv6 Tanımlanmasını Bekleyenler İçin

O sizin lokal adresiniz. Ev agi icerisinde sadece cihazlarin birbirleri ile iletisim kurmasi icindir.

Bahsi geçen IPv6 konusuna müşteri numarası bırakanlara geri dönüş yapılmış ancak bana herhangi bir dönüş yapılmadı. Müşteri numaram: 1441892

nereden aldınız bilgiyi acaba?

Forumlarda gördüm. Başvuru yapan herkese geri dönüş yapılmamış olabilir elbette tabii ancak bana bir geri dönüş olmayınca sormak istedim.

Ayrıca konu ile alakasız olarak bir sorum olacak; şuanki ping sorunu TurkNet kaynaklı mı? 80 ms alıyorum speedtest üzerinden superonline kullanana arkadaşlarımda sorun yok ayrıca.

1 Beğeni

Merhaba,

IPv6 için ilk başvuruyu ben yaptım, dönen kimse olmadı. Superonline kendi alt yapısında hizmet veriyor. Kendi alt yapısı olmasa bile, trafik onlara yönlendiriliyor. TurkNet de genel bir problem var o yüzden akşam saatlerinde sorunlar oluşuyor.

ipv6 bende aktiftir.

Bende listeye dahildim acaba bana da tanımlanmış mıdır? TP-LINK Archer VR2600 modem kullanıyorum ayarlar doğru mudur acaba?

1 Beğeni

Galiba sıra sıra tanımlıyorlar ip yi,bu konuda pek bilgi sahibi değilim bekliyorum,umarım sıra bana da gelir ben de başvuru yaptım bekliyorum bakalım ne gibi değişmeler olacak

Aceleye gerek yok yavaş yavaş olur

aceleye gerek yok evet ama listede varmıyız öğrenebilsek en azından boşuna beklenti içinde olmazdık.

1 Beğeni

Bana adres atanmış. DNS bilgisi yazıyor. Ama IPv6 üzerinden bağlantı kuramıyorum. Sanırım Internet erişimi daha sonra verilecek.

merhaba

bana da tanımlar mısınız? abone 1404181

Listeler epey önce oluşturuldu başvuru kapatıldı

Türknetin verdiği Zyxel VMG8623-T50B modeme sahibim ve bu modem ipv6 destekliyor. IPV6 geçmek istiyorum 822424

merhabalar IPV6 geçmek istiyorum müşteri id 1464658

Merhaba Enes bey, @EFG

ipv6 testlerine bende katılmak istiyorum. Beta grubuna katılmama yardımcı olmanızı rica ederim. Özelden de mesaj atmıştım.

Modemim: Zykel VMG8623-T50B ipv6 ayarlarını yaptım.

TurkNet Müşteri Numaram: 1309721

Teşekkürler

Ne yazık ki IPv6 beta alımları bitti. Konu hakkında forumda bilgi paylaşılacaktır ancak bildiğim kadarıyla şuan alım yok.

Keşke SMS yada email ile herkese bilgilendirme mesajı gitseydi. Daha adil bir kapalı beta grubu oluşturulmuş olurdu. Forumda görmesem bilgimiz olmayacak.

IT Sektöründe çalışıyorum ve ipv6 tabanlı cloud sunucularım var. ipv6 üzerinde denemeler yapmak istiyorum.

Desteğinizi bekliyorum. İyi çalışmalar.

Güzel bir haber var mı? @EFG @Selcukssn

Çok yakında herkes kullanacak merak etmeyin TurkNet çalışmaları bitirdi hazır, btk dan onay bekleniyor.