IPv6 Tanımlanmasını Bekleyenler İçin

Teşekkürler…

1 Beğeni

@EFG ipv6 açılmış.

1309721 nolu aboneliğime ait IPv6 erişiminin açılmasını rica ederim.

Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor, geçebilecek kullanıcılarımıza kademeli olarak zaman içinde IPv6 ataması yapacağız, takipte kalın :rocket:

4 Beğeni

@EFG IPV6 tanımlaması için bekliyorum. Modem Keenetic Extra DSL.

1752267 Abone numaram IPV6 erişiminin açılmasını istiyorum.
Modem Keenetic Extra DSL

855807 IPV6 Tanımlama yapabilir misiniz?

1522298 heycanla beklemedeyiz

@EFG Hocam siz iletebilir misiniz acaba ipv6destek ile mail şeklinde konuşuyorduk fakat çok çözüme ulaşamadık. Daha önce kışın olan testte aynı ayarlarla ipv6 kullanabiliyordum sorunsuzca şimdi modeme tanımlı fakat sitelerde gözükmüyor modemim zyxel TurkNet modemi dediğim gibi ayarlar aynı değişmedi. Sorun olmaya başladı çünkü tanımlandığından beri sosyal medya ve letgo gibi sitelere youtubea erişimlerde sorun yaşamaya başladım.

1 Beğeni

Sonunda IPv6 geliyor. 1 - 2 ayla kaçırdığım için çok üzülmüştüm beta sürecini :smiley:

1776302 Nolu aboneliğime için ıpv6 erişiminin açılmasını istiyorum modem zyxel t50b teşekkürler.

IPv6 tanımı abone talebine göre değil sistem tarafından abone uygunluk durumuna göre otomatik tanımlanmaktadır.

4 Beğeni

Sistemin belirlediği uygunluk durumunun kriterleri nelerdir ?

1 Beğeni

Turknetin modemini satin almis olmak var sanirim kriterlerde.

1 Beğeni

O zaman fiber kullanıcılarına (VAE) tanımlama yapılmayacak demek olur. :thinking:

herkes neden bu kadar çok ıpv6 istiyo yani sormak istediğim ping filan mı düşcek kalite mi artacak. tek bildiğim ıpv4 tükeniyor olması

cgnat ip havuzundan kurtulmak için bekliyor çoğu

Ben sunucularım için istiyorum. IPv6 ile testler yapabileceğim ayrıca Ipv6 ile port sıkıntımdan kurtulacağım.

1 Beğeni

Peki tanımlandıığı zaman bize bilgi veriliyor mu gerekli ayarları yapmamız için?

1 Beğeni

Hocam ben ipv6 da portları kullanıyorum. Ama dışardan bağlanırken ipv6 destekli vpn olmadan bağlantı kuramıyor um. Maalesef pek işe yarıyor denemez port açmak için. Herkes ipv6 kullanacak ki bir işe yarasın.

1 Beğeni

Herkes için açtığım bir servis çalıştırmıyorum.