IPv6’i ilk deneyimleyen kullanıcılardan olmak ister misiniz?

Mesaj gönderemeyen arkadaşlar bu kısımda mesaj kısmı çıkmıyor mu sizde?

Yeni üye oldum. Maalesef gözükmüyor.

Merhabalar bende mobilden giriyorum özel mesaj kısmını bulamadım. Modemin IPv6 sistemini destekliyor. Lütfen benide IPv6 test kullanıcılarınız arasına almanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Müşteri Numaram: 1871970
@EFG
@Eren

Umarım bu teste özelden mesaj atamayanlar da dahil edilir. Müşteri no :1232759

Özel mesaj atamayan kullanıcılarımız konunun altına müşteri numaralarını yazmaları yeterlidir. Ben toplayıp bir dosya halinde sistem ekiplerimizle paylaşacağım. İlginize teşekkür ederim.

3 Beğeni

0001900736 abone numaram

Birçok arkadaş gibi ben de özel mesaj atabilecegim yeri bulamadım ne hikmetse. Aceba mobil sitede öyle bir buton mu yok? Bence bir kontrol etmelisiniz ,bu kadar insan bulamıyor ise demekki bulunması zor birşey :slight_smile:
Herneyse konumuza dönersek abone numaram: 1705313 ve IPv6 deneyimlemek istiyorum.

Müşteri no: 1382466

Şimdiden teşekkürler.

müşteri no: 1000684
teşekkürler.

1 Beğeni

müşteri no 1801795
teşekkürler. bakalım fark yaratacakmı

Fark yaratmaz :smiley:

Merhaba özel mesaj mobil cihazlarda görünmüyor.

Merhaba, müşteri numaram 1830379. Benim de IPv6 testlerinden yararlanmam için gerekli işlemlerini yapmanızı rica ederim.

Merhaba
Mn: 1286032
İyi çalışmalar

1 Beğeni

1876608 abone no deneyelim bakalım

Ping’de düşüklük olur belki

Müşteri no: 1756588
Alper KILIÇ

Kolay gelsin

Modemim IPv6 destekliyor. IPv6 kullanmak istiyorum. Müşteri numaram: 1592008

Maalesef yok hocam, dediğim gibi mobil site tasarımında belki görünmüyor yada belli bir mesaj sayısına ulaşmadan önce açılmıyor gibi kural olabilir

Sistemsel tanımlanan bir şey. Bıraktığım linklerden tanımlanıp tanımlanmadığını kontrol edersiniz. Tanımlandığında size de bilgi verilir diye düşünüyorum :thinking:
Alternatif1 - Alternatif 2

3 Beğeni