IPv6’i ilk deneyimleyen kullanıcılardan olmak ister misiniz?

Merhaba hocam ilk deneyimleyenlerden birisi olmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Abone No: 1054124

Bende ipv6 ya katılmak istiyorum. Bende 2 modem var birisi Huawei hg658 v2 (superonline den alınma) diğeride airties 5760 olan modeli. Bunlardan hangisi ipv6 için uyumlu onu bilemiyorum.

Müşteri numaram 1003889

IPV6 Testine Katılmak isterim
Müşteri Numaram : 511558

1902116 deneyimlemek isterim bende.

1593421 teşekkürler.

bende deneyimlemek ve tecrübelerimi sizinle paylaşmak isterim.
müşteri no: 1201065

Müşteri no 1003889 bende ipv6 testine dahil edilmek istiyorum.

Merhabalar kolay gelsin bende ıPV6 testine dahil edilmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Abone Numaram: 1733322

Merhaba, ben de deneyimlemek isterim, keenetic omni dsl kullanıyorum, destekliyor. Özel mesaj atamadım, abone numaram: 979733, iletişime geçmenizi bekliyorum.

Deneyimlemek isterim tabii ki. Modemim IPV6 destekli, müşteri numaram : 1208749 @EFG

IPv6 testimize dahil olmak isteyen tüm kullanıcılarımızı listeye ekledim. Gün içerisinde ilgili ekip arkadaşlarıma ileteceğim. Şimdilik bu kadar yeterli. Büyük bir liste oluşturduk. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Birlikte daha nice yapılmaz denilenleri yapmaya :muscle: Siz değerli kullanıcılarımızla daha da güçlüyüz :muscle:

Konu hakkında ilerleyen günlerde sizlere bilgi vereceğim. Konuyu kilitliyorum. Hepinize tekrar teşekkür ederek iyi kullanımlar dilerim :pray:

28 Beğeni