IPv6’i ilk deneyimleyen kullanıcılardan olmak ister misiniz?

Müşteri numaram 1224373 deneyimlemek isterim

IPv6 tanımlaması sistem tarafından abone uygunluk durumuna göre otomatik tanımlanmaktadır abone talebine göre tanımlanmamaktadır.

2 Beğeni

IPv6’ yı bende deneyimlemek istiyorum. Modemim Keenetic ve destekliyor.
id: 1170678

Modemim Asus dsl-ac55u ve ipv6 destekliyor. Ben de ipv6 teknolojisine geçiş yapmak istiyorum. Müşteri numaram 2238899.

Müşteri no: 2247215. Modemimi daha yeni TurkNet ten aldım. İp v6 desteği var. Heyecanla bekliyorum.

Merhaba bende ıpv6 istiyorum
Abonelik No: 1603150
şimdiden teşekkürler…

Bende deneyimlemek istiyorum yardımcı olurmusunuz.

2092526

Modem : Asus AC68U

Önceki yanıtımda da belirttiğim gibi abone talebine göre tanımlanmamaktadır.

2 Beğeni

Merhaba, deneyim etmek istiyorum.
Modem: Keenetic Extra DSL
Abone numarası: 100126204

Şuan IPV6 aktif değil. İlerleyen zamanda tüm kullanıcılara aktif edilecektir. Ben de istiyorum ama beklemek gerekiyor maalesef. @atokyuz

Anladım, ne yapalım kısmet. Umarım kısa sürede gelir de bu cgn muhabbetinden kurtuluruz.

1 Beğeni

Umarım en kısa sürede gelir de kurtuluruz ama CGN’dan çıkmanın diğer yolu ise statik ip almak.

Bu cgn zaten ip yok diye olan bir durum değil mi? Ipv6 ile bu durum ortadan kalkarken ne diye hala cgn oluyor ki? İnanılmaz, burası Türkiye herşey olur.

1 Beğeni

Öyle ama en azından bir yerden başlanması gerekiyor, Türk Telekom’a falan kalırsa bu iş hayalden öte olmaz.

Alım devam ediyor mu betaya bilginiz var mı?

Merhaba, IPV6 deneyimlemek istiyorum. Aşağıda müşteri numaram mevcut. Teşekkürler
Müşteri no 2164929.

IPv6 tanımlaması sistem tarafından abone uygunluk durumuna göre otomatik tanımlanmaktadır abone talebine göre tanımlanmamaktadır.

3 Beğeni

Bunu nasıl anlayabilir veya takip edebiliyoruz?

Mail felan geliyor ipv6 tanımlandığında, mailden sonra modemin ipv6 ayarını yaparak ipv6 kullanmaya başlayabilirsiniz

Anladım, gelmez bize o zaman o bedevi adamın ben