IPV6 bilgilendirme mail

Ve resmi açıklama maili geldi en sonda link koymuşlar hafta sonuna kadar linkten bilgilerinizi verin IPv6 geçişiniz olsun diye bendede tanımlı IPv6 ama test sitelerinde gözükmüyor

1 Beğeni

Ben yinede formu doldurdum :smiley:

Bende doldurdum valla​:joy::joy:

Bana hiçbir şey gelmedi.d

Bende formu doldurdum eşeğimi sağlam kazığa bağlayayım :grin: bekliyorum bakalım çözeceklermi sitede gözükmeme sorununu

Aynen ben de dahil çoğu kişide modemde gözüküyor ama sitede gözükmüyor mailin sonunda hafta sonuna kadar ayarları yapın diyor haftasonu çözülür umarim

Forumdan bilgi paylaşmış olan kişilerin tekrardan formu doldurmasına gerek var mı?

İşi sağlama almak lazım :smirk:

Gerek varmı bilmiyorum ama işi sağlama almak için doldurdum

Arkadaş forumdan dahil oldum atanmadı maile ipv6 ile ilgili bir şey gelmedi bu ay faturayı mı yatırmadım beni niye dışladılar böyle :slight_smile:

@BLackOwL benimkide daha bu sabah tanımlandı çözülür herhalde

Merhaba, arkadaşlar. Test aşamasındaki kullanıcılar dolmuş. Ipv6 alamayanlar belki bu sebepten dolayı alamamış olabilirler.

numarası ne bunun nerden bulabilirim

yanlış hatırlamıyorsam türknete 10 kişi getirince wp destek hattı oluyordu

1 Beğeni

tp link archer vr1200 için ayarlar nasıl yapılıyormuş sorar mısın :smiley:

@mrbcksz @The_Bilal
Merhaba, TurkNet öncüsü olmanız gerekiyor. Başkalarının problemlerini yazdığımda çözmüyorlar. Daha önce arkadaşlarım hakkında bir şeyler yazmıştım. Sadece TürkNet öncüsü olanlara whatsapp hattı aktifmiş.
TürkNet öncüsü nasıl olunur derseniz görsel bırakıyorum.

1 Beğeni

Merhabalar, evet IPv6 tester olmak isteyen kullanıcılarımızın yapmaları gerekenleri içeren bir mail hazırladık ve sizlere gönderdik. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Herhangi bir sorun sıkıntı vs. görürseniz bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

3 Beğeni

oha çok iyiymiş bee çoğu gitti azı kaldı aslında 3/10 benim :smiley:

Ya şunu netleştirmek istiyorum eklenildim mi acaba eğer eklenildiysem bekleyeyim, yok eklenilmediysem boşa beklemeyeyim ustam. Kaç zamandır bekliyorum çünkü. DonanımHaberde TurknetDestek benim eklenildiğimi söylemişti ama ipv6 aktif edilmedi hala bu yüzden size tekrar sorma gereği duydum.

Hocam ipv6 konusunda öncü olan türkneti destekliyoruz ama maalesef birkaç gündür gece 2de başlıyan bir sorun var modemde hat kesilmiyor ama internette olmuyor fotoğraftaki gibi hata alıyorum