IPV6 bilgilendirme mail

Biz buradan bilgi vermiştik mail ile gelen formu tekrar doldurmaya gerek var mı?

Asus DSL-AC51 modem benim de.

aynen bende bu sürüme güncelleyemiyorum. Güncelleme kontrol ettiğimde en son sürümdür yazıyor.

Arkdaşlar biriniz formu bana atma şansı var mı acaba.

Çok teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek

Bu mail bütün TurkNet abonelerine mi gitmiş? O halde test süreci kısa tutulup kısa sürede herkese kullanıma açılacak.

Ben de tam 10 kişi getirmişim indirim kazandığım 10 kişi var ama bana böylebir mail gelmedi

Aktif 10 müşteri olması gerekiyor. 10 kişi davet etmeniz önemli değil. Bu davet ettiğiniz 10 kişi de şu an da abonelikleri aktif mi? Sonradan kapatan var mı aralarında? @Ekrem

Evet, bildiğim kadarıyla aktif. Sanırım 10 kişi getirip aktif olması yetmiyor sürekli gelen olması gerekiyor öyle mi? @mustafasevinc

bana böyle bir mail gelmedi

bana gelmedi sanırım sadece daha önce başvuranlara

mailin tam halini atabilir misin?

bana sabah 11 gibi gelmiş yeni fark ettim gereksizler klasörüne düşmüş mail

Mailde bahsi geçen Asus dsl ac51 için 9.1.2.3_ipv6_05 numaralı firmware erişimi olan var mı?

Sitedeki son firmware yüklü şuan

V9.1.2.3_906 buldum bir yabancı forumda.
Ancak yüklemedim modemde sorun olur diye.
Ayrıca v9.1.2.3_878 de vardı galiba (sonunu hatırlamıyorum) onu da indirdim pc ye
Duruyor ikisi de…
İpv6 tanımlanırsa ve çalışmazsa yükleyip denerim.

Asus tan talep edilse teymin edilebilir mi?

Talep edebilirsin.
1 gün sonra maile cevap geliyor.

Her yere baktım ancak bana böyle bir mail gelmiş değil. Ki gerçekten aşırı merak ediyorum, doldurulacak formun linki falan var mı? Acaba yeni müşteriyim diye mi bana bu mail gelmedi?

@EFG @Eren
Merhaba,
TP link Archer C5v modelini kullanıyorum. Teste katılanlardanım ve teste katılım maili bana da geldi. Fakat Mailde bu modem için ayarların nasıl yapıldığı anlatılmamış. Modem arayüzünde ipv6 ile ilgili ayarları wan kısmında aktif edilebiliyorum. Ama bilmediğim için kurcalamadım. Bu model içinde destek vermenizi rica ederim.
Abone no : 1856891