İp konumu değişmiş

İp konumum İzmir’den Diyarbakır’a geçmiş modem ve ont resetle de düzelmiyor bir kaç gündür kopma ve hız düşümü oluyor öylelikle farkettim bunu düzelttirme şansımız var mı ?

Merhaba, Destek kaydı oluşturun Locasyon değiştirmelerini isteyin.

Son 1 haftadır bende de doğu illerini geziyor. IP bloğum değişti, 31.xxx.xxx.xxx oldu.

Aramışlarda kaçırdım telefonu düzeldi demişler ama hala Diyarbakır sunucusuna bağlanıyor hiç görmediğim sunucular çıkıyor speedteste Musula 150 mil kadar yakınım :slight_smile:

Birebir aynı problemi yaşıyorum, Bornovadayım ben sen neresindesin İzmirin? Bende dün gaziantep gösteriyordu bu sabahtan beri diyarbakır… komik gerçekten

Cevaptan sonra modemi kapatıp açtınız mı?

@Axoy64 discorddan ekleşelim mi aynı sorunu yaşıyoruz ikimizden biri çözüme ulaşırsa yardımcı oluruz birbirimize Neverodd#3555 adım

Ben Uşak’tayım discord kullanmıyorum gelişme olursa yazarım buradan. @Zugasibere evet kapatıp açtım benim bağlandığım ip blokları değişmiş.

1 Beğeni

Ben de desteğe istedikleri test sonuçlarını attım cevap bekliyorum.

Bu sorunu ben 3 ay once belirtmistim statik ip alin dediler aldim hic bir sey degismedi rezillik

Selamlar, şu anda bu sorunu yaşayan müşterilerimiz destek kayıt numaralarını buradan paylaşabilirler mi? :raised_back_of_hand:

1 Beğeni

Buyurun destek kaydım.

57580210

57580818 buyrun benim komple gitti internet gorustuk musteri hizmetleriyle ama benim kendi denedigim seylerin otesine gidemediler. Ip alamiyor dediler turktelekomda sorunsuz gozukuyormus ama TurkNet ip alamadigimi soyledi. Bence ipmi degistirdiler ve geri ilgilenen biri olmadi cok basit bi durum neden bu kadar yokusa suruluyor anlamiyorum. Cok tesekkurler bizzat ilgilendiginiz icin ama

@alperenatici dün redditte okuduğum bi konu da güvenli interneti açmak cgnattan cıkardığını ve konumun normale döneceğini söylediği için uygulamadan onu açmıştım ondan beri internet yoktu. şimdi defaulta aldım geri internet geldi ama ip hala diyarbakır :frowning: hız değerlerim normal ama inanılmaz ping spikeları ve kopmalar oluyor güncellemek istedim problemi internet erişimim açıldı şu an kendi çabalarımla

Müşteri hizmetleri beni arayıp manuel müdahale yapamadıklarını söyledi. Bende hattımı güncellemelerini talep ettim. Umarım etkisi olmuştur. Yoksa bende de aynı ping sorunları var. Şu an Kars’ta görünüyorum. :smiley:

@alperenatici 57578983 destek numarası.

Beni iyice sinirdisina dogru gonderiyor bu gidisle terrorle mucadeleden iceri gircem djjdjd

Ben bu konuyla alakalı sorunumu iletmiştim, Ağustos ayıydı sanırım. Şu anda aktif bir kaydım yok. Konum Konya görünüyor bunu İstanbul olarak güncellemenizi istiyorum dedim, bir sorun oluşturmuyor gerek yok gibilerinden geri dönüş yapıldı. Ben de uğraşmadım. Düzeltilebilen bir şeyse ben de bu konuda yardımınızı isterim Alperen Bey.

Dün gece reset attım Gebzeye bağlanıyor hızımda 94 mpbsye düşmüş. Müşteri hizmetleri düzeldi demiş yine aradık demiş aramadılar bir kere sorunumu çözün artık 4 senedir bıktım usandım bir sorun olsa daha beter yapıp bırakıyorlar her seferinde.

@alperenatici Şimdi de otomatik havuzdan ip alıyor müdahale edemiyoruz demişler 112 130 arası hız alıyorum 94 de düştü yapmakta değilde bozmakta birebir gerçekten teknik destek.