İnternet Hız Düşüşüm Var

@ModeratriX malesef Telekom ne TurkNet e ne de müşteriye dürüst davranmıyor ve bu son zamanlarda Telekom um fazlasıyla yaptığı birşey daha 3 hafta önce bir arkadaşımın Türknetten çıkmasına neden oldular arkadaşım 75 mbps hız alıyordu ilk önce hızı düştü 10 mbps civarına sonra port arızası dediler yeni port yok dediler adsl port a geçirdiler arkadaşımda çıkmak zorunda kaldı sonra aboneliğini bitirmeden başka bölgeye bakan bir tt saha ekibi tanıdığını bulduk adam aynı portun başka müşteriye verildiğini söyledi bunlara alışır oldum kablo ile ilgili arıza kaydı açıyorum 4 5 kere adamlar eve uğramadan müsteri sorumluluğunda arıza diyor evim müstakil direkten direk siyah kablo ile geliyor arada kutu ek vs. bişe yok diyorum elektrikçi çağırın yaptırın diyorlar 2 tane elektrikçi çağırdım bu kablo direkten direk geldiği için biz karışamayız biri şikayet ederse ceza yeriz dediler ve dokunmadılar kabloyu bile almışım gelsin taksınlar diyorum yok en son sinirlenip direğe ben çıkıp taktım kabloyu sonrada kendiler halletmiş sorunu gibi sorununuz çözüldü diye geri dönüş yapıyorlar TurkNet in elinde Telekom a yaptırım uygulama hakkı var bunu uygulamıyor bu kadar geri dönüş olmasına rağmen telekomda bakıyorlar yaptıkları yanlarına kalıyor dozajı artırarak devam ediyor.

6 Beğeni