Hizmet Nakil de yarın 10.gün

Merhaba, Hizmet Nakil de yarın 10.gün önceki kesintilerle 3 haftadır internetsizim…

Nakil sıfırdan abonelik başlangıcı kadar sürebilir. Online işlem merkezi üzerinden kayıt açıp sorabilirsiniz

2 Beğeni

Anladım, teşekkür ederim. Bedensel engelliyim tek eğlencem internet telefonların paketleri de az kaldı…

2 Beğeni

Umarım sorununuz kısa sürede çözülür :blush:

2 Beğeni

Biliyorum tek müşteri ben değilim ama biraz işlemi hızlandırsanız?

Buradan altyapı sorgulayıp ekran görüntüsü atar mısınız ?

1 Beğeni

Ekran görüntüsü aldım fakat fotoğraf bir türlü yüklenmedi. Sonuç bu çıktı

Bir adrese sadece tek bir Özgür İletişim Paketi hizmeti sunabiliyoruz. Bizim kayıtlarımıza göre bize verdiğiniz adreste başka bir TurkNet Özgür İletişim Paketi daha kullanılıyor. Kayıtlarımızda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize musterihizmetleri@turk.net adresinden ulaşın. (Ülkede telefon, internet, su, elektrik, doğalgaz gibi hizmetler için her adres için tanımlanmış bir BBK (Bağımsız Birim Kodu) var. Biz de kayıtlarımızı bu BBK cinsinden tutuyoruz.Seyrek de olsa tüm kurumların ortak kullandığı bu BBK veritabanında sorun olabiliyor. Sizin verdiğiniz adresle ilgili de benzer bir sorun olabilir.)

Linkini attığım adresten yapın.

Durum (bu alan boş)
Alt Yapı
Var
Alt Yapı Türü
Vdsl 2 İnternet
Port Durumu
Var
Hız Bilgisi
Maksimum 66 Mbps’e kadar

Destek kaydınıza ne cevap verildi ?

Üç gündür aynı cevabı yazıyorlar.
Merhaba Ümit Bey, ben Talip M.

Nakil işlemi devam ediyor. Telekom ekiplerine tekrar verdikleri tarihte bağlantı yapmamışlardır. Bağlantının yapılması için tekrardan Telekom ekipleri ile irtibata geçtim. Sizinle iletişime geçeceğim.

İyi Günler.

1 Beğeni

Başka şirkete geçmek istemiyorum perşembe günü yani bugün hizmet nakil işleminde sonuca varacağız inanıyorum.

Yeni cevap geldi: Merhaba Ümit Bey; Ben Seren D.

Telefon bağlantınız için 5 gün içerisinde bağlayacaklarını iletmişlerdir verilen randevu tarihi içerinde bağlantınız sağlanacak daha sonra internet bağlantınız için gereken işlemler sağlanacaktır.

iyi günler dileriz

Neden bu kadar uzun sürüyor ki? Port mu yok altyapı mı yok yoksa talep yeni mi iletildi enteresan :roll_eyes:

1 Beğeni

Bekliyorum hep bekliyorum…

1 Beğeni

Bugün de internet gelmedi…

@Selcukssn @HKN @murat.yanar

1 Beğeni

Gaz gibi internet arama faaliyetlerine başlayacağım yakında… :roll_eyes:

2 Beğeni

Gemiyi getirdim hocam :innocent:
image

Donanımhaber’deki TurkNet Destek’e sordunuz mu orası da yardımcı olabiliyor bazen.

1 Beğeni

Üye değilim ki :slightly_smiling_face: