Hizmet Nakil de yarın 10.gün

DH de ki yetkili keşke ara ara buraya da göz gezdirip en azından PM den destek olsa fena olmazdı

2 Beğeni

Cumartesi çalışıyor mu ekipler, internetin bugün gelme ihtimali var mı?

Ekipler çalışıyor ama sanırım internet bağlantısı yine yapılmamış. Nedir son durum?

1 Beğeni

Hâlâ aynı gelişme yok, 5 gün içerisinde dediler pazartesi 5.gün bakalım…

2 Beğeni

Pazartesi tamamlanır diyerek kendimi çok şartlandırdım eğer internet gelmezse çok üzüleceğim…

Sabah Twitter üzerinden TurkNet destek kullanıcısına randevu teyidi için yazın isterseniz

1 Beğeni

Az önce yine 5 gün içerisinde tamamlanacak dendi çıldıracağım…

DH’daki TurkNet Destek’e sorun bir de

1 Beğeni

Konu açtım bakalım Hizmet nakil de sonuca gidemiyoruz | DonanımHaber Forum

@HKN @Hakan.Yildirim @murat.yanar @Selcukssn

1 Beğeni

29.08.2020 12:04

Merhaba Ümit bey, ben Talip M.

Nakil işlemleriniz için sizi aradım ulaşamadım talebiniz ele alınmış olup telefon nakilinizi tamamladık. İnternet nakilinizi tamamlamaya çalışıyoruz. Gelişmeleri takip ederek sizinle paylaşıyor olacağız. Güncel olarak nakil işlemlerinizi Online sayfamızdan takip edebilirsiniz. Talebiniz tamamlandıktan sonra kurulum ekipleri adresinize yönlendirilecektir. İyi Günler dileriz.

Bekliyorum bakalım pazartesi salı çarşamba perşembe cuma gelir belki internet… :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Burada etiketleme yapmış olmama rağmen dönüş bile yapmamışlar :pensive: Hizmet Nakil de yarın 10.gün - ModeratriX tarafından #30

3 Beğeni

Bende yeni abonelikte 9. Güne girdim üstelik Telekom gelip bağlantı yapmasına, kurulum ekibi gelmesine rağmen internetim yok dsl var internet yok :))))

1 Beğeni

Az önce TurkNet’ten Türk Telekom’a geçtim yarın arar Türk Telekom. :slightly_smiling_face:2020-09-02_200703

2 Beğeni

Sonumuz bu olacak :joy: (20 karakter)

2 Beğeni

Fiber altyapı mı vardı?:open_mouth:

2 Beğeni

muhtemelen bakır kablo üzerinden verilen fiber. turknetin mevcut olarak verdiğinin aynısı. artık herkes her şeye fiber diyor :joy:

1 Beğeni

Fiber varsa binada o zaman bu zamana kadar boşa beklemiş olacak :roll_eyes:

1 Beğeni

Fiber değil 50 Mbps VDSL. %25 Engelli indirdimi ile 85 lira.

1 Beğeni