Hizi yukselen varmi

arkadaslar bir kac gun once hizlar yukselmeye baslamis ama bende yukselmedi hizi yukselen varmidir

1 Beğeni

Merhaba, çoğu kullanıcının yükselmiş bildiğim kadarıyla. Modeminizi sıfırlayıp tekrar kurulum yapın.

1 Beğeni

Yeni hiz icin modem sifirdan kuramam ag genisletici de var bende sistemde 35 gorunuyir hiz

Kuramamanız için geçerli bir sebep göremedim ya da kapatıp açın yine durum aynı ise belki santral/saha dolabınıza henüz bu tanımlamayı Telekom ekipleri yapmamış olabilir, bunu öğrenmek için komşularımızın paket hızlarını öğrenin.

Alçaltılmasın da sonra.

1 Beğeni

Kimlerin hızı neden arttı dostlar bilen var mı?

1 Beğeni

Net bir bilgim yok fakat bakır abonelerin paketine sunulan hızdan tam verim alınması için bu tarz yükseltmeler yapılıyor. Pandemi ile ilgili de olabilir. Bence Download yerine Upload yükseltilmesi daha doğru ve daha iyi bir karar olurdu.

1 Beğeni

35 mbps lik paket kullanıyorum benimki de sistem üzerinde 40 a yükselmiş,indirme yaparken 45 e kadar çıkıyor oldukça memnunum.

1 Beğeni

Bende de yükselmiş görünüyor normalde 35’lik paket tanımlıyken şuanda 38 civarı alıyor normalde 35 stabil bir şekilde alırdı.

1 Beğeni

bende 35 paket kullaniyorum

yoo altyapım 75 mbps aldığım hız 65-66 ortalama. zaten aldığım en yüksek hız değil mi bu?

75Mbitlik paket kullaniyorum:

1 Beğeni

Merhaba, bende aynı sorun vardı DNS kaynaklı olduğunu deneme yanılma yöntemi ile fark ettim
aşağıdaki DNS’leri dener misiniz?
1.1.1.1
1.0.0.1

Selamlar,

Sadece aksam saatlerinde yasaniyor ama bu. Su an asagidaki gibi mesela:

hocam neden hızlar yükseldi tam anlamadım genel bir artış mı var?

2.4ghz mi kullaniyorsun 5hgz mi kullaniyor

pandemiden dolayi hizlar yukseldi

1 Beğeni

Yükselmedigi gibi 6 7 mhbp kadar da düştü :slight_smile:

1 Beğeni

benim ki yükselmedi aynı 35mbps paket

Gbit kablo uzerinden bagliyim.