Hizi yukselen varmi

aynen benimde upload 1 mbps düştü tt yine eline yüzüne bulaştırdı sanırım :smiley:

Aynı şekilde bendede düştü düşmeye devam ediyor her geçen gün

Evet.Benden internet hızımı

aldılar başkalarına verdiler.
58 62 gibiydi.
Şimdi dün degil evvelsi gün 54 dü.
Bügün 52 oldu.
Anlamadığım ne odu ise snr margin degerimde düştü.
:blush:

:rage::shushing_face::exploding_head::blush::hugs:
Türk Telekom bizden alıp başkalarına veriyo herhalde​:grin::shushing_face::smile:
Neyse geri alacağız destek kaydımı oluşturdum.

alt yapi tt nin olunca bukadar oluyor

Yukselmeyi birak snr 13 kusurlen 11 e kadar düştü net ağlıyor

snr dustukce hep hata veriyor ve kopma cok olur

maalesef artık her anlamda kabak tadı vermeye başladı ama kullanıcılar haklarını korumadığı sürece bir şey değişmeyecek en basitinden 24 ay taahhut yasal değil ama hala yapıyorlar bi akrabam vodafone den ayrılmak isteyince 1400 tl cayma bedeli istemişler aylık 80 tl fatura ödüyor 8 mbps için güya paket fiyatı 220 tl imiş taahhut olduğu için 80 e edüşürmüşler birnevi dolandırıcılıktır ama önlem alınmıyor maalesef.

1 Beğeni

BTK üzerinden şikayet talebi oluştursun ücret ödemeden iptali gerçekleşir diye umuyorum. 24 ay taahhüt yasal değil. Taahhüt BTK tarafından bozulup abonelik sonlandırılır diye biliyorum. Denemeye değer. Bu arada cayma bedeli söz konusu müşteri hizmetlerinin söylediği rakamları ciddiye almayın sizi korkutmak için yüksek tutarlar söylüyorlar ve gerçekten hiç biri net hesaplamasını bilmiyor. Sözleşmenizde detaylı olarak yazar oradan siz kendinizde hesaplayabilirsiniz.

1 Beğeni

Aynen birde benim ev mustakil direkten geliyor kablo evin içine kadar kötü hava şartlarından etkileniyor.

ben hesapladım zaten hocam 1000 tl yi geçiyor btk üzerinden kayıt oluşturucam zaten ama işe yaramaz muhtemelen çünkü sizden cayma bedeli istemiyoruz yaptığımız indirimleri istiyoruz der ve konuyu kapatırlar.

malesef yapacak birsey olmuyor devlet birsry demeyince

1 Beğeni

Hıza müdahale eden TT değil bu konuda sizi bilgilendireyim. Hız konusunda sadece TurkNet tarafından müdahale söz konusu. Size kim TT yapıyor ediyor derse bilinki aslı yok. TT nin kendi altyapısında çalışan bir kardeşim var ona sordum dediği şu biz en fazla test yaparız arıza varsa altyapıya müdahale ederiz ama TurkNet in kabinine veya portuna müdahale etme gibi bir lüksümüz yok dedi. Bir başkası söylese tamam derim. Eğer şuda var gürültü oranı yada diğer değişle hat zayıflaması artıyorsa bunun muhattabı TT dir.