Hız sorunu yaşıyorum

Destek kaydı üzerinden takibini yapabilirsiniz.

Yapıyorum lakin TT’nin cevabından beri TurkNet den bir cevap yok

1 Beğeni

Iş emri, TT ekiplerine iletilmiş olarak görünüyor. Destek kaydı üzerinden takibini yaparsanız daha sağlıklı olacaktır.

TT saha ekibinden böyle bir cevap geldi tekrar, anlamadığım şey sorun nasıl benden kaynaklı olabilir ? Daha 2 gün önce sorunsuz kullanıyordum interneti.

Türknetin destek kaydıma cevap vermemesi normalmidir acaba?

Destek kaydınız üzerinden teyit amaçlı size dönüş yapılacaktır.

Çekmeköy ün neresindesiniz

Yani destek kaydından dönüş yapılsa teyit vereceğim lakin dünden beri cevap vermiyor TurkNet

Mimar sinan tarafındayım

Hamidiye sorun yok iki gündür

@ModeratriX Merhabalar, TT müşteri kaynaklı sorun dediği için elektrikçi çağırdım ve ankastreye baktığımız da benim dairem için bırakılan yeni telefon numarası da yazılı kablomu sorunsuz şekilde bağladık şuan modem de adsl wan bağlantılı olduğum gözüküyor 12mbps hız alıyorum lakin teknik bilgilerde de modemle buluşuyor vdsl yazısı görüyorum işlemlerin TurkNet tarafından tamamlanmasını mı beklemem gerekli şuandan itibaren? yoksa kendilerine beni vdsl paketine almalarını falan mı söylemem lazım.

Vae geçişi yapılmış mı? Teknik bilgiler kısmının ekran görüntüsünü tekrar paylaşır mısınız? Ve paket tarife bilginizi.

Vae geçişi yapılmış sanırım şöyle atayım ssleri ben

35 mbps üstü paket için onay vermiştim 95 tl olması lazım lakin 85 tl tlik benim eski kullandığım paket bilgilerim yazıyor hala

1 Beğeni

Evet vae geçişi yapılmış. Online işlem merkezi üzerinden paket tarife adımında kayıt oluşurup üst pakete geçiş talep edin. Aynı zamanda paketlerim + paket yükseltme adımında üst paket bilgisi varsa oradan da geçiş yapabilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler. peki burada ki ve dsl istatistiğinde ki adsl bağlantısı paket değişimi sağlandığında değişecek mi yoksa bir sorun yok böyle mi kalacak.
Screenshot_6

Evet port ve paket değişimi olduğunda modemi yeniden vdsl olarak kuracaksınız orası değişecek. Umarım vdsl portu konusunda sorun çıkmaz ve geçiş sorunsuz gerçekleşir. İyi akşamlar dilerim.

İnşallah bir sorun olmaz dediğiniz gibi, her gün port durumunu da kontrol ediyorum var gözüküyor lakin TurkNet açık olan destek kaydıma cevap vermiyor bende o yüzden yeni bir tane oluşturdum

1 Beğeni

Acaba benim 3 hafta önce açtığım vae geçiş talebi hala neden yapılmıyor onu da söyler misiniz evde sinir krizi geçireceğim artık

1 Beğeni

Sizin sorununuz da iletildi yetkililere.

1 Beğeni