Hız sorunu/ sık sık kopma 2

Hız sorunu/ sık sık kopma daha önce tekrardan bu konuyu açmıştım. Yerinde destek ekipleri geldi. Bina kutusuna modemime gelen aynı değerlerin geldiğini söyledi. 22 gündür internet hızım 1-2 mbps arası değişiyor. Ve asla TurkNet bu sorunu çözmüyor. BTK ya şikayet ettim. Bulabildiğim her yere şikayet edeceğim. Neredeyse 7 gün 24 saat evdeyiz ve interneti kullanamıyoruz. Çok severek geçtiğim Türknetten böyle bir destek hizmeti hiç beklemiyordum. Yazıklar olsun.

30 db hat zayıflaması var yapabilir iseniz modemi ankastreye bağlayıp değerleri kontrol edin. Açık destek kaydınız varsa yerinde destek ekibi talep edin. Hattınızı bina girişinden ölçsünler ve rapor tutsunlar

@ModeratriX yerinde destek ekipler geldi bina kutusundan kontrol etti modeme de kutuya da gelen değerler aynı. Sorun binada değilmiş.

1 Beğeni

O zaman sorun çözülene kadar destek kaydı açın ve portun arızalı olduğunu her seferinde destek kaydında belirtin

1 Beğeni

@ModeratriX zaten destek kaydım hep açık her gün yazıyorum ayrıca her gün 2 tweet atıyorum çözülen hiçbir şey yok.

1 Beğeni