Hız düşük

Oturduğum bölgede 1 - 1.5 ay içinde sokak kabin değişimi oldu. Bölge vdsle geçti, ben vdsle geçmeyi beklerken 13 mgbs olan hızım 4 mgbsye düştü ve 1 aydır böyle. Karşı dairemde ki kullanıcı 101 mgbs alıyor… Şuan telekom TurkNet 'e, TurkNet telekoma suç atıp duruyor. Bende internet kullanamadan size fatura ödüyorum…

1 Beğeni

Şuan Vdsl mi kullanıyorsun

1 Beğeni

Yok geçiremediler adsl şuan. Bu hız talebini açtıktan sonra da altyapı sorgulamada port yok demeye başladı.

1 Beğeni

Şuan baktığında var mı

Şuan yok görünüyor 2-3 yan binamda görünüyor. Karşı dairemde ki 100 mgbs alıyor zaten. Kabinde evin 10 metre yakınında. Tamam vdslde port yok diyorlar onu anlıyorum ama olan hızımda düştü modeme 16 mgbs gelirken şuan 4-5 geliyor.

1 Beğeni

Başka binalarda port var yazıyor mu.
üst kat alt katta port var diyor mu

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. şu adres üzerinden kendi dairenizi ve binanızdaki herhangi bir daireyi sorgulayıp sonucu ekran görüntüsü alarak paylaşabilir misiniz?

1 Beğeni

Hayır binada kimsede görünmüyor.

1 Beğeni

Bu sitede sorun var şuan altyapı sorgulama açılmıyor ama bütün apartmanda yok altyapı vdsl kullanan var ama apartmanda

1 Beğeni

Bundada mi aynı

1 Beğeni

Diğer katlardada mı aynı yazıyor.
Apartmanda ankastre var dimi

Evet aynı yazıyor. Ankestre de var

1 Beğeni

https://kapsamaharitasi.turktelekom.com.tr/

Burdanda kontrol eder misin

1 Beğeni

@Baran hiç birşey görünmüyor ama ankastre var

1 Beğeni

Bağlı olduğunuz Türk Telekom Müdürlüğü ile iletişime geçip port altyapı bilgisi almak istediğinizi belirtin. Sistem üzerinden açıldığı zaman tekrar gözükmez ise port takviye dilekçesi bırakabilirsiniz.

1 Beğeni

Ankastre fotoğrafı çekerek gidebilirsin.

Merhabalar, bu konu hakkında bize Online İşlemler - TurkNet üzerinden destek kaydı oluşturdunuz mu? Eğer oluşturmadıysanız hızlıca bir destek kaydı oluşturun. Oluşturduysanız bana destek kaydı numaranızı özel mesaj üzerinden iletin. Ben kontrol edip size yardımcı olmaya çalışayım.

1 Beğeni

Arıza oluşturdum , arıza numarasını size gönderdim özelden.

1 Beğeni