Hız düşük

Teşekkürler. Aldım mesajınızı ve durumunuzu arkadaşlarıma sordum. Sizin için altyapınızı fiber’e geçirmeye çalışıyoruz. Şu an boş port olmadığı için fiber geçişiniz yapılmıyor ancak durumunuzu sorgulamaya çalışıyoruz. En kısa süre içerisinde gelişme olması durumunda size geri dönüş yapacağız. Bende durumu kontrol edeceğim.

2 Beğeni

@EFG bizede bi 100 mbps getirsen hayır demem yani 50 mbps ile idare ediyorum😢

Keşke herşey TurkNet’in elinde olsa :frowning: İnanın tüm kullanıcılarımıza maksimum hızları anında verirdik :rocket:

4 Beğeni

Peki bu geçiş süreci başlamadan önce 16mbps hız alıyordum şuan 4mbps , tekrar 16mbps alamıyor muyum ?

Kaydınız ile ilgilenen arkadaşlarıma tekrar bilgi vereyim. Kontrol edelim. Size geri dönüş yaparız.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. (20 karakter)

Şu an dsl ışığı komple gitti dün akşamdan beridir internetim hiç yok. :confused: destek kayıda yazdım dönen yok

Göknettw şuan vdsl görünmeye başladı ama ben alamıyorum vdsl hala.

Muhtemelen Türktelekom çalışma yapıyor. Kazı filan oluyor mu bölgenizde ?

Çalışma oldu bitti zaten bölge vdsle geçti, herkes vdsl kullanmaya başladı ben geçemedim sorunda bu zaten…

Merhaba @Murat55keskin, sizinle özel mesaj üzerinden de iletişim halindeyim. Biz zaten şu an size VDSL hızlarını vermek için çalışıyoruz. Biraz daha beklemede kalmanızı rica edeceğim…

1 Beğeni

Modeminiz VDSL modem mi

Sorun çözüldü vdsle geçişim tamamlandı ilgilenen herkese çok teşekkür ederim :raised_hand_with_fingers_splayed:

2 Beğeni

Keyifli kullanımlar dilerim,
Hız değerlerinizi dsl bilgilerinizi paylaşabilirseniz belki 100 mbps olabilir. Santral mesafesi 90 metre uygun gibi görünüyor.

1 Beğeni

Hattınız 100 mbpsyi rahat kaldırır. Şuan kaçlık pakettesiniz ?
Hızım düşük şeklinde kayıt açınız. Hattınızda DSLIM kilidi mevcut.
Şu şekilde yazınız:
Hattım 100 mbpsyi rahat kaldırıyor. Hattımdaki DSLIM kilidinin kaldırılmasını istiyorum.

1 Beğeni

Evet, hattınız da DSLAM kilidi var ve kaldırılması için Temsilciye, hattıma uygulanan DSLAM kilidinin kaldırılmasını talep ediyorum" diye belirtin.

3 Beğeni

Şu an paketim 100lük zaten. Aynı yazdığınız şekilde arıza kaydı oluşturuyorum. Dönüşlerini buraya yazarım teşekkürler :relaxed:

1 Beğeni

Önemli değil,
Keyifli kullanımlar dilerim,

1 Beğeni

Eğer yapmazlarsa veya kilidiniz yok derlerse forumdaki konu linkini atınız. :slight_smile:

1 Beğeni