Hattının alabileceği en yüksek hız

TurkNet; internet sitende ve müşteri temsilcisi görüşmelerinde sürekli hattının alabildiği en yüksek hızı vereceğiz sloganını vurguluyorsun. (Adresindeki maksimum hız)

Peki neden benim hattımın sınırlarını kaldırmıyor veya paketini, (seninde söylediğin gibi) hattımın alabildiği en yüksek hızı alabilmem için 150mbit e 50mbit olarak güncellemiyorsun.

2

Neden sitende bu sıloganın sadece yapa ve gigafiber abonelerini kapsadığını vae alt yapısında olanların, YANLIZCA TÜRK TELEKOMUN İZİN VERDİĞİ HIZI ALABİLECEĞİNİ AÇIKCA YAZMIYORSUN, bu yaptığın algı oluşturmak olmuyormu?

FİYATLARI GÜNCELLEDİĞİNİZİ GÖRDÜM, ANCAK;
SEN ŞİRKET KAARINI, ÇALIŞAN MAAŞLARINI, BİLANÇONU FİYAT YÜKSELTEREK KORUYORSUNDA, BENDEN YENİ ALACAĞIN ÜCRET KARŞILIĞINDA BANA NE YENİLİK VERECEKSİN?

BUNU SAĞLAMAK ADINA TÜRK TELEKOMA KARŞI HERHANGİ BİR BAŞVURU, YASAL İŞLEM VS BAŞLATTINMI? HAKKIMIZI ARKA PİLANDA KORUYORMUSUN,

YAŞ OLARAK YAŞLANIYORUZ TurkNet, GECİKMİŞ HIZIN HİÇ BİR ANLAMI YOK, BUNUN FARKINDA OLMALISIN.

1 Beğeni

Alabileceğin en yüksek hız 100 Mbps. 50 ve 25 de alabilirsin ama en yükseğini veriyor. Sloganın amacı o

1 Beğeni

Çok anlamsız bir serzeniş gibi duruyor bu, isterseniz yazdığınızı tekrar bir kendiniz okuyun. Zam geliyor ama karşılığı yok ne demek? Benzine zam geliyor sizi daha fazla yol mu götürüyor ekmeğe zam geliyor daha fazla gramaj mı oluyor suya zam geliyor vs… örnekleri çok…

Adresinizde ki hızı hiç bir şekilde kısıtlama olmadan veriyor sloganın amacı bu :man_shrugging:

6 Beğeni

Hayır bi de abone olurken 100 Mbps download 8 Mbps upload’u kabul ettikten sonra o hızları almasına rağmen kızıyorlar. Anlamıyorum :confused:

1 Beğeni

Adsl 8 16 kullananlar icin üzüldüm herseyin fazlasini istiyor bizim millet bizte isteriz ama elden ne gelir.

Bu hakkımız A kişisine 1000/1000 veriyorsa ben b kişisi olarak isterim. Bir elektrik şirketi böyle bir ayrımcılık yapmıyor

2 Beğeni

Altyapın desteklemiyor ama. Nasıl verelim sana o hızları.

Mesajım gayet açık, şuanda atanabilir download 110mbit ve upload için 30mbit kullanılabilir durumdadır, TurkNet sloganına uyarak upload kilidini kaldırmalıdır, böylece hız testinde görebileceğiz gerçekden kullanılıyormu kullanılamıyormu.

hiç bir zaman haline şükret(şükürcü) olmadım, “o sebeple şuanda TurkNet abonesiyim”, durumu gözeteceğim.

TurkNet çalışanımısınız TurkNet adınamı yazıyorsunuz?

Alt yapıyı çeksin o halde ? Bi elektrik şirketi gelip bana bizim trafomuz yok sana elektrik veremeyiz demiyor. Bana fatura kesiyorsa alt yapıyı çeksin işi ne ?

Sığındıkları şey çok gülünç alt yapıyı çeken kendileri alt yapının olmamasından şikayetçi :sweat_smile:

1 Beğeni

Anlamakta zorluk çektiğiniz için böyle daha iyi anlarsınız diye düşündüm ama onu da anlamıyorsunuz anlaşılan

Elektrik mi dapıtıyor TurkNet? Elektrikle internetin ne bağlantısı var tam olarak

Alakası şu siz hiç forumlarda elektriğim kesik şirket elektrik bağlamıyor 45 gündür elektriksizim 1 senedir trafo yok diyen gördünüz mü ben görmedim ? Bu elektrikte alt yapı ile sağlanıyor kablolar trafolar kesiciler vs vs uzar gider ama hiçbir elektrik şirketi bizim trafomuz yok size elektrik veremiyoruz dediğini görmedim

Ama internet servis sağlayıcıları o kadar yüzsüz ki ben sana alt yapı çekmedim sana onlarca yıl yatırım yapmadım ama yaptığım yer ile aynı parayı ver diyebiliyor hizmete gelince yok lafa gelince bol kese maşallah. Kimse babamın şirketi değil

2 Beğeni

Merhaba @okoca, TurkNet olarak her zaman kullanıcılarımıza altyapılarının desteklediği maksimum hızları vermeye çalışıyoruz. Ancak sizin bahsettiğiniz konu tam olarak bizlik değil çünkü biz yerleşik operatörün altyapısı üzerinden size hizmet veriyoruz ve belirlenen limitler ne yazık ki var. Eğer bu limitler kaldırılırsa TurkNet olarak biz yine size belirlenen fiyat üzerinden daha yüksek hızları verebiliriz.

Gönül ister ki ülkemizin her evine maksimum hızları verebilelim ancak her şey bizim elimizde olmuyor :frowning: Vermiş olduğunuz örnekteki gibi eğer size de yarın öbür gün GigaFiber altyapımızı getirirsek limitsiz daha yüksek hızları size verebiliriz.

3 Beğeni

Ne kadar anlatsam anlamayacaksınız aynen siz vdsl üzerinden 1000 mbps talep etmeye devam edin haklısınız

Sorun şu neden hala vdsl ? Fiberi ben mi çekiyorum yahu. Getirsin fiberi ne bekliyor 2130 u mu ? Verdiği vdsl de 17a profili bari ver 35b teoride 300 megabite kadar down erişebilelim o da yok profilin bile eskisi.

1 Beğeni

Merhaba işte tamda bu açıdan TurkNet bizim haklarımızı korumak adına arka pilanda ne yapmaktadır, sözleşme ile zaten TurkNet benim adıma gerekli girişimleri yapmaya yetkilidir, eğerki TurkNet 'e mahkeme konusunda vekalet vermem gerekiyorsa onuda yapmaya hazırım, belki 1 kişinin mahkemesinden birşey çıkmaya bilir ancak TurkNet abone paneline koyacağı 1 buton ile ilgili kişilerden destek alarak gerekli yaptırımı toplu olarak TÜRK ADALETİNİN önünde yapabilir. 100k kişinin toplu olarak açtığı mahkemede bir olmayacakdır elbette, bu konuda şirket tarafından alınan bir aksiyon varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Ya bu adami anlamiyorum. @Emree sen niye her konuda turknette yetkiliymis gibi konusuyorsun?
Birakda insanlar derdini anlatsin bundan kime ne?

1 Beğeni

Ha deyince gelecek olsa 81 ile de gelirdi zaten şu an. Maliyetli fiber internet döşemek ucuz değil ki. Turk Telekom’un fiberi özelleşmeden önce toplanılan vergiler sayesinde yaygın. O da 1 milyon hane ya vardır ya yoktur

: d tamamdır hocam wn haklı sensin