Hattının alabileceği en yüksek hız

Upload ı ortak altyapı üzerinden 8 üzeri veren şirket varsa eyvallah baskı yapalım TurkNet e diyelim sen neden vermiyorsun. Ama yok :thinking:

1 Beğeni

Benzeri bir cümle de ben evime 9 ay boyunca bakır bir altyapı çektirmek için uğraşırken TT personelinden gelmişti. “Sadece bir abone için 80 metre kablo harcamak ve 2 direk dikmek bence aşırı gereksiz” diye.
Bende isterim gigafiber gelsin ama maalesef yakın gelecekte sanmıyorum.
İstanbul dan çıkabilirler ise belki biraz umudum olabilir. İstanbul un tamamı abuk sabuk ona bakarsanız :slight_smile:
Yüksek hızlı internet herkesin hakkı.

1 Beğeni

Biz kullanıcılarımıza altyapılarının desteklediği maksimum hızı sunuyoruz. Diyelim ki altyapınızdan kaynaklı hızınız düşük. Biz sürekli tüm bölgelerde geliştirmeler yapıyor, altyapısı iyileşen kullanıcılarımızı da hemen yüksek hızlara çıkartıyoruz.

İşte bu yüzden de bağımsız hız ölçüm şirketleri nPerf ve Speedtest’in verilerine göre Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet! Ayrıca Steam ve Netflix gibi dünyanın en popüler içerik platformlarına da Türkiye’den en hızlı bağlantı yine bizde!

1 Beğeni

Ekiplere soyleyin istanbulu az salsinlar :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: izmire gelsinler az habire istanbul valla haklisiniz yakin gelecekte zor. Peki turknetin ortak fiber calisma plani yokmu bi ara haberler vardi firmalar birlesip ortak fiber calismasi yapmasi icin superonline onay vermisti ama obur firmalarda ses cikmadi

ben türknetin çok kalitesizleştiğini düşünüyorum. bütün herkesi abone yapıp doğru düzgün hizmet veremedikleri gibi birde zam yaptılar. tam 3 haftadır düşük hız ve düşük snr sorunuyla boğuştum. kaç kere kayıt açtığımı hatırlamıyorum bile.

hala çözüm yok.

1 Beğeni

bu aralar var bir şey hemen herkes benzer sorundan şikayetçi, yoksa TT mu bişey yapıyor aklımda deli sorular :thinking:

1 Beğeni

evet forumda herkes buna benzer sorunlar paylaşmış. ilk bağlantım sağlandığında 20ye yakın snr vardı şuan 9a kadar düştü. birde iş bilmeyen temsilciye denk geldiyseniz bu değerler normal kalabalık saatlerde snr düşer diyorlar. tamam düşerde 10-11 db düşüyorsa bi zahmet oturun düşünün iss olarak.
artık her sorunu normalleştirmeye başladılar.

Iste byu yuzden TurkNet hizlanmali tt yapar

Sizinle özel mesaj üzerinden de bu durum ile iletişim içerisindeyiz. Arkadaşlarım size hızlı geri dönüşler yapıyorlar.

Onlar yapar TurkNet taklit eder arkadan gelir diyorsun? TurkNet yapar onlar bakar olmalıydı.

Arkadaşlar Özgür iletişim 50 Paket kullanıyorum Dün geceye kadar 40 download 8 upload şeklinde idi Bugün bir baktım internetim daha hızlı ve stabil Modem ve OİM de baktığımda düne kadar 40 olan indirme 50 ye yükseltilmiş Max alabileceğim hız 45 gösteriyor.Kopma şuan Yok . çok ilginç

TurkNet yapabileceğini yapıyor zaten. Akn siz internet, kotasız internet, yapa da sınırsız upload, gigafiber de simetrik internet gibi…