Hangi Modem Ne kadara Aldınız ? Paylaşalım

Herkese merhaba çok fazla modem ve yüksek fiyatlar görüyorum siz modeminizi ne kadara aldınız hangi model tercih ettiniz ve nereden aldınız ?

Ben modemimi 240 liraya 21 ay garantili şekilde sahibinden aldım mesala (Zyxel TB50) 6 ay önce.

sizde paylaşırsanız belki yeni alacaklara aracı olabiliriz :slight_smile:

1 Beğeni

Keenetic Extra Dsl 850 TL’ye N11 OVY satıcısından aldım.

2 Beğeni

sahibindende 500 filan varmış garantili tüh :smiley: biraz pahalıya geldi o zaman dolara göre

1 Beğeni

Valla öyle oldu biraz ama ben 2. El olayına karşıyım biraz ya.

1 Beğeni

499 liraya asus dsl51. Onun öncesinde 520 tl gibi rakama keenetic extra dsl, sonracıma 480 liraya tb50 zxyxel, sonracıma 220 tlye tplink vb20 hibi gibi bi modem… falan derken asusda kaldık :smiley:

2 Beğeni

Ben de 16.10.2021 tarihinde TurkNet üzerinden
Zyxel vmg3625 t50b modemini 385 tl ye aldım peşin fiyatına

2 Beğeni

TurkNet e abone olduğum tarihlerde TP Link 9970 modemi Hepsiburada üzerinden satın almıştım. Şu an kullandığım modemi gönüllü destek Grubu üyelerinden biri olan @HKN kardeşim hediye etti. O da kendisi TurkNet üzerinden satın almıştı.

3 Beğeni

Sahibinden mi hep aldınız modemleri :smiley:

Şuanda modem fiyatları uçtuğu için garantili modemler oluyor aslında sahibindende değerlendirmekte fayda var

İkinci el elektronik cihaz almıyorum prensip gereği :flushed:

2 Beğeni

yoğ sıfır hepsi başkan :smiley:

Buraya hangi cihazlarımı yazayım. :smiley:

TP link :
WR940N : 150
VR300 : 400
VR2100 : 800
AX10 : 500
9960 : 200 - eskiden pahalıydı.

aklıma gelirse devamını yazarım. :thinking:

1 Beğeni

bi tplink hediye etmedin bize :grin:

1 Beğeni

Daha ben RE605X alacam sabrediyorum. :smiley:

1 Beğeni

Bana da etmedi :sob:. Oysa ki ben ona AirTies veya netmaster modem verecektim antika niyetine :joy::joy:

2 Beğeni

144 hz Ekran aldım onun için 6 ay sonra alırım. :stuck_out_tongue:

Daha önce airties 5650tt kullanıyordum son 5 aydır Zyxel VMG 8623 T50B Letgodan 9 Eylül 2022 tarihine kadar garantisi Devam ediyor 250 TL ye aldım.

toplu şekilde psikolojik baskı yapalım evde 1960dan kalma gazyağı lambası var onu gönderirim olmadı cemale :smile: @CK_LasT

2 Beğeni

Yok öyle birşey ax la bir birine bağlansınlar ondan sonra bir daha almayacağım son olacak meşh sistem yapacam. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de ikinci el olayına karşıyım her üründe.
Hero Dsl aldım 1.135 TL ye ve çok da memnunum

2 Beğeni