Hangi Modem Ne kadara Aldınız ? Paylaşalım

Herkese merhaba çok fazla modem ve yüksek fiyatlar görüyorum siz modeminizi ne kadara aldınız hangi model tercih ettiniz ve nereden aldınız ?

Ben modemimi 240 liraya 21 ay garantili şekilde sahibinden aldım mesala (Zyxel TB50) 6 ay önce.

sizde paylaşırsanız belki yeni alacaklara aracı olabiliriz :slight_smile:

1 Beğeni

Keenetic Extra Dsl 850 TL’ye N11 OVY satıcısından aldım.

2 Beğeni

sahibindende 500 filan varmış garantili tüh :smiley: biraz pahalıya geldi o zaman dolara göre

1 Beğeni

Valla öyle oldu biraz ama ben 2. El olayına karşıyım biraz ya.

1 Beğeni

Ben de 16.10.2021 tarihinde TurkNet üzerinden
Zyxel vmg3625 t50b modemini 385 tl ye aldım peşin fiyatına

2 Beğeni

TurkNet e abone olduğum tarihlerde TP Link 9970 modemi Hepsiburada üzerinden satın almıştım. Şu an kullandığım modemi gönüllü destek Grubu üyelerinden biri olan @HKN kardeşim hediye etti. O da kendisi TurkNet üzerinden satın almıştı.

3 Beğeni

Sahibinden mi hep aldınız modemleri :smiley:

Şuanda modem fiyatları uçtuğu için garantili modemler oluyor aslında sahibindende değerlendirmekte fayda var

İkinci el elektronik cihaz almıyorum prensip gereği :flushed:

2 Beğeni

Buraya hangi cihazlarımı yazayım. :smiley:

TP link :
WR940N : 150
VR300 : 400
VR2100 : 800
AX10 : 500
9960 : 200 - eskiden pahalıydı.

aklıma gelirse devamını yazarım. :thinking:

1 Beğeni

Daha ben RE605X alacam sabrediyorum. :smiley:

1 Beğeni

Bana da etmedi :sob:. Oysa ki ben ona AirTies veya netmaster modem verecektim antika niyetine :joy::joy:

2 Beğeni

144 hz Ekran aldım onun için 6 ay sonra alırım. :stuck_out_tongue:

Daha önce airties 5650tt kullanıyordum son 5 aydır Zyxel VMG 8623 T50B Letgodan 9 Eylül 2022 tarihine kadar garantisi Devam ediyor 250 TL ye aldım.

Yok öyle birşey ax la bir birine bağlansınlar ondan sonra bir daha almayacağım son olacak meşh sistem yapacam. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de ikinci el olayına karşıyım her üründe.
Hero Dsl aldım 1.135 TL ye ve çok da memnunum

2 Beğeni

Wifi 7 yolda ama :face_with_hand_over_mouth: sen bence biraz daha birikim yap

2 Beğeni

Wifinin taşıma kapasitesi 30 gbps okadar hız yokki :slight_smile:

sıfır acılmadık paket keenetic hero dsl 17 kasım 2021 aldım.689,00 tl…pesın fıyata 9 taksıtli.

Var ya o zamanlar modem alma niyetim yoktu.
Kurun yükseleceğini tahmin edip Android Tv almıştım. Modeme ihtiyaç yoktu. 500 TL girdi

1 Beğeni