Hangi Modem Ne kadara Aldınız ? Paylaşalım

üste aldığım fiyatları yazdım :slight_smile:

1 Beğeni

Keenetic ekstra dsl 550 TL’e aldım 6 ay önce :blush:

satmayı dusunsem 1000 tl dusunurum…-_-
cunku ust model bır modem alsam 2000 tl fıyatı

plakasız kullanıyorum --bu marka 4 yıl garantısı vardır -4 kullandık ayrıca urunun servis eli degmedi --

2 Beğeni

Modemim tplink vr300
Wifi 7 çıktığında artık gigafiberi 30-35 kişiyle rahat rahat paylaşabiliriz :smiley: hatta 40gigabyte veri aktarımı olanı çıkmış qualcomm’un :smiley: gelecek sene ilk wifi 7 router çıkar artık cess 2023 ey gidi :smiley: Arkadaşlar modemimi değiştirmek istiyorum ama 6ghz bandına geçiş yapmak istiyorum ona da 1 ama diyerek öyle 1 modem yok diyorum :smiley:

Kur 20 yıldır hiç düşmedi. :face_with_hand_over_mouth: İyi günlerde kullanın.:pray:

2 Beğeni

Kurun düşmesini beklediğimden değil abi. O zor zaten.
Her yılsonunda büyük şirketler toplu dolar alımı yapar. Bundan dolayı kurun yükselmesi kaçınılmaz.
Tv yi alacaktım zaten de o dönem altyapı iyileştirme olacak muhabbeti yoktu. O yuzden modem aklıma bile gelmedi. Yoksa modemi de alırdım.
Bana Tt de çalışan çocuklar Ocak ayının ortasında falan söyleyince vdsl dolap takılacak diye ben de o zaman aldım. Eski modem biliyorsun sadece Adsl destekliydi. Bu yani :grinning:

1 Beğeni

O zaman hayırlı olsun :slight_smile:

1 Beğeni

TurkNet’e abone olduğumda normalde 299₺ olan Asus DSL-AC51’i 199₺’ye kredi kartına tek çekim vermişti, o sıralar kredi kartı kullanmıyordum hatta patrondan kart alıp öyle satın almıştım.

Halen sorunsuz kullanıyorum, 4 gün sonra tam 4. senemi dolduruyorum TurkNet ve modem için. :partying_face: :tada:

2 Beğeni

Para vermeyipte modemi satan yoktur inşallah yeni alıpta

420₺’ye Hepsiburada’da vardı Amazon daha hızlı getiriyor diye ordan almıştım.

Yaklaşık 1 ay kadar önce sahibinden’ de ikinci el olarak Keenetic Hero DSL modemi 800TL ye satın aldım.

An itibari ile 2.el Omni DSL aldım 350 TL’ye pişman olmam umarım.

Tp-link Archer VR1200 280 liraya almıştım vaktinde