Gigafiber sonunda aktif oldu be

Arkadaşlar sonunda bende gigafibere kavuşuyorum. Kutu takıldıktan tam 17 gün sonra aktif oldu ve bu kadar kısa süre beklemiyordum. Ekrandaki o 1000 yazısını görmek insanı o kadar mutlu eden bir şey ki heyecandan kalbim hızlandı :smiley: Umarım en kısa zamanda diğer arkadaşlarda nasiplenir. @EFG 'ye buradan ilgisi ve cevapları için teşekkür ediyorum. Bu arada mayıs ayı içerisinde denmişti daha kısa sürede aktif oldu.

5 Beğeni

Konum neresi izmir mi

1 Beğeni

İstanbul dostum (20 karakter)

1 Beğeni

Güle güle kullan hocam.

1 Beğeni

Teşekkür ederim dostum

İlçe neresi acaba?? (#20KARAKTERKALDIRILSIN)

2 Beğeni

gaziosmanpaşa, şemsipaşa mahallesi

1 Beğeni

Hayırlı olsun adınıza sevindim, aktivasyon sonrası da umarım sorunsuz bir şekilde hizmetinizi kullanmaya başlarsınız. :tada:

1 Beğeni

Umarım. Teşekkür ederim hizmetleriniz için :heart:

1 Beğeni

Merhaba. Gigafibere geçiş için 3 gün önce başvuruda bulundum sizi arayacaklar dendi ama 3 gündür kimse aramadı. Acaba unutuldu mu? :smiley:

Bu durumla ilgili @EFG’e özel mesaj üzerinden durumu belirtin en kısa sürede size bilgi verecektir.

1 Beğeni

Evet onada yazdım ama geri dönüş yapmadı maalesef. Sanırım mesaj kutusu çok dolu. Mesajımı Gördüğünü sanmıyorum.

Ben @EFG’e iletiyorum şimdi :slight_smile:

1 Beğeni

Bende Gaziosmanpaşa’dayım dostum, dün başvuru yaptım. Bayramdan sonraya kaldığı söylendi. Bilgin olsun.

1 Beğeni

Anladıım teşekkür ederim. O kadar bekle bekle bayrama denk gelsin :smiley:

Beni de arayan olmadı efgye mesaj attım ama sanırım çok yoğun göremedi bunu da iletebilir misiniz ben de aranmayı bekliyorum

Tabi sizin durumunuzu da iletiyorum.

hayırlı olsun :slight_smile: ben hala beklemedeyim malesef inş bnada yakın zamanda gelir gerçi alperenatici bu ayın sonda dedi ama bi süpriz olsa fena olmaz :smiley:

Teşekkür ederim :slight_smile: banada mayıs ayı içerisinde dendi nisanın 29 unda aktif oldu. Umarım en kısa zamanda sende kavuşursun :slight_smile:

1 Beğeni

Galiba Karadeniz mahallesinden sonra sultangaziye başlanır

1 Beğeni