Gigafiber Kutusu Duvara Monte Edilmeden Bırakılmış

Hemen o kutunun başına bir güvenlik görevlisi yollayalım :slight_smile:

Yapmayın. Herkes yerinde mutlu :rofl:

1 Beğeni

Hocam teşekkür ederim, eksik olmayın.

Bekçi gibi sürekli kutuları kontrol ediyorum :sweat_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar bir sıfır eksik gözüküyor neden acaba? :sweat_smile:

Şaka bir yana gigafiber beklerken normal fiber aktif oldu.

Önümüzdeki hafta gigafiber gelebilir diye düşündüğüm için boşuna buna gecis yapmak istemiyorum.

Hiç farketmiyor geçiş yapabilirsin gigafibere geçişini hemencecik yapıyorlar hazır olduğunda tabi :slight_smile:

1 Beğeni

Buna geçiş için başvuran işlemler yapılmadan gigafiber aktif olur boşuna uğraşma bence

1 Beğeni

Müşteri temsilcisiyle görüştük, beklemeye karar verdim hocam.

Cok prosedür var ayni seyleri bir daha bir daha yapmak istemiyorum.

1 Beğeni

Yardıma ihtiyacınız olduğu zaman bana özel mesaj üzerinden de ulaşabilirsiniz. Aklınızda bulunsun lütfen.

1 Beğeni

Bütün sokakta gigafiber aktif malesef bizim binada aktif degil. Yanimizdaki iki binanin kablolari arizali oldugu için degistirdiler ve su anda onlar da sıkıntısız kullanabiliyor. Bizim kabloyu da degistirin dedim ama degistirmediler.

TurkNet tarafindan arandim, Çarşamba günü kurulum için geleceklerini soylediler. Altyapı sorgusunda 100 megabit gözüktüğünü söyledim. Sinyaliniz sistemde aktif gözüküyor dedi telefondaki arkadaş.

Çarşamba gününü sabırsızlıkla bekliyorum.

Daha önce başına böyle bir şey gelen olmuş muydu? Bu mümkün mü?

1 Beğeni

Altyapida 100 megabit gözükse de ekip geldi ve interneti gigafibere gecirdi.

Herkese nasip olur kullanmak umarım.:pray:

Güncel Hız Testi:

5 Beğeni

gerçekten bunu yapan usta neyin peşinde eğer birşey olursa hesabını usta versin bu kaçıncı olay allahtan bunu yapan usta bizim burada yok adamı ıslak odunla döverler burada ismini unutur adam

hayırlı olsun güle güle kullanın… bize yar olmayacak sanırım bu hizmet…

Hocam en çok hakedenlerden birisiniz, inşallah bir an önce gelir. Bu sürecin bekleme aşaması çok sıkıntılı.

est hocam sadece türknetin politikası can sıkıcı… 3 sokak üstüme kadar getirdiler 2 sene önce bıraktılar başka mahalle veya ilçelere yöneldiler… 2 senedir çivi çakılmadı mahallede…

1 Beğeni

Büyük talihsizlik hocam. Daha önce de konuşmuştuk sizinle baya şanssızlık olmuş.

aynen hocam aylardır bir cevap bekliyorum donanımhaberdeki TurkNet destek olsun burası olsun… ama net bir cevap yok malesef ekiplerden aylardır cevap alamadılar… muallakta kaldı bizim iş…

1 Beğeni

Hocam herkes çok iyi niyetli yardımcı olmaya çalışıyor hem burada hem de online işlemlerde ama inanılmaz bir kopukluk var arada.

3-4 gündür online işlemler saha ekibine ulaşmaya çalışıyor ancak bir şekilde ulaşamıyorlar.

Onlar ulaşmaya çalışırken başka bir ekip beni arayıp randevu alıp gigafiberi aktif ediyor.

Online hizmetlerdeki her topicten sonra muhakkak en yüksek puanı vererek sonlandırıyorum anketleri. Ama bence birimlerin arasındaki bu kopukluğu gidermeleri gerek. İyi niyetli çabalama güzel ama böyle büyük yatırımları olan bir firmanın profesyonelliğe de yatırım yapması gerektiğini düşünüyorum.

2 Beğeni

aynen hocam benim beklediğim süre 1 seneyi bulacak :slight_smile: fiber planlama ekibinden bekliyorum cevap hala gelecek :slight_smile:

1 Beğeni

Gelmeyecek yerlere ne demeli ya :smiley: Siz ipi tutmuş çekmeye çalışıyorsunuz :smiley: Biz ise o ipin ucunu okyanusun en dip yerinden çıkartmaya çalışıyoruz :smiley: Kimisi ipin ucundakini eline geçirdi tadını çıkartmaya başladı :smiley: Sizin bekleme süreniz en azından var… Şöyle 1 şeyi de iddia edeyim benim şu anda oturduğum eve gelme ihtimali bile olmayabilir :smiley:

1 Beğeni