Gigafiber Kutusu Duvara Monte Edilmeden Bırakılmış

Arkadaşlar iyi günler yaklasik 4-5 ay once gigafiber kablolamasi yapilmisti sokagimiza. Bugun gelip kutuyu koymuşlar. Daha çok atıp kaçmışlar gibi görünüyor. Sizce bu normal mi? Ve bunu normal bir şekilde duvara kendim montalayabilir miyim?

1 Beğeni

Normal değil tabiki de, mesai saatleri dolmuştur :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba

Bu durumu ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Yetkili arkadaşım bu durumu iletecektir.

2 Beğeni

gigafıber kutuyu bızede busekıl koysalar razıyım :(((
gormeyız herhalde -_-

6 Beğeni

Bizim sokakta yine bazı kablolar apartmanlar arası uçuyor havada falan duruyor :laughing:

1 Beğeni

Karşı apartmanın kutusuna baktim onlarinkini de dogalgaz borusuyla duvar arasina sıkıştırmışlar😅

Haftaici bence gelip düzeltirler bu sekilde birakacaklarini hic sanmiyorum. Koca yatirim var burada.

1 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın semt neresi hocam?

1 Beğeni

Teşekkür ederim, Küçükçekmece İnönü mahallesi hocam.

tam sizin binaya geldiğinde matkap bozulmuştur. Ses yapmak istememiş olabilirler geç saatlerde geldiler ise vs.

1 Beğeni

bizim burdan umudu kestik malesef güle güle kullanın tekrar

Teşekkürler hocam sizin kutu takilmisti galiba yanlis mi hatirliyorum?

Hocam ogle vakti gelmişler. Ses gürültü degil de belki matkaplari yoktur yanlarinda. Kutu havada sarkmasa sıkıntı yok yazik olacak malzemeye o yuzden diyorum.

1 Beğeni

yok hocam geçen yaz kablo çektiler öyle kaldı :slight_smile:

1 Beğeni

Hocam insallah en kisa sürede kutunuz takılır ve kullanirsiniz internetinizi. :pray:

TurkNet 'e bağlı herşey ama inşallah duanız kabul olur :slight_smile:

1 Beğeni

Sizin de öyle mi? Eğer öyle ise iletelim.

1 Beğeni

nasıl anlamadım? ben kutu bekliyorum 1 sene olacak :slight_smile: getirsinler kapının önüne bıraksınlar ben bağlarım :smiley:

Anladım sizde sadece kablosu var kutusu yok. Bununla ilgili olarak talebinizi iletmiş miydiniz? Size bir bilgi verilmiş miydi?

valla düzenli olarak iletiyorum heryerden ama bi sonuç alamadım :slight_smile: en sonunda haftaiçi bigün elden dilekçe vericem genel merkeze gidip :slight_smile:

Konuyu müşteri numaranız ile birlikte burada ki özel mesaj kanalı üzerinden @EFG ye iletir misiniz? Bilgi alıp size dönüş yapacaktır ilk müsait olduğu zamanda.

1 Beğeni