Gigafiber Kutusu Duvara Monte Edilmeden Bırakılmış

3-4 defa attım enes kardeşim ilgilendi ama merkezden enese bi türlü dönmüyolar :slight_smile: aylar oldu cevap bile vermediler :slight_smile: türknetdestek e soruyorum çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor diyor :slight_smile: nerde çalışıyolar merak ediyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Her yerdeler :slight_smile: ama sanırım sizin bölgede ana arterler üzerinde ki çalışmalar daha tamamlanmamış olabilir. En doğru cevap yine @EFG den gelecektir. Siz yine hatırlatın.

geçen işyerimin karşı binasında sizin arıza ekibiyle muhabbet ettik elindeki listeden mahalleye baktı 5 sokak vardı sadece listede sokaklarda da 1-2 bina da gözüküyordu işimiz Allah’a kaldı yani :slight_smile: bizim mahallede aylardır yoklar hocam donanımhaber de aynı mahallede oturan 4-5 kişiyiz sürekli bilgi alışverişi yapıyoruz ama kimse bi yerde çalışma görmediğini söylüyor :slight_smile:

bu şekilde ilerledi çalışmalar hepsini kendim çektim sürekli takipteyim :slight_smile:

1 Beğeni

Bende 4049/2 yeşilova izmirde hala kablo lama bekliyorum yan sokaklara cekildi bizim sokak daha yapilmadi😭

İyi akşamlar, ekipler bugün geldi ve bütün binalardaki kutuları duvarlara monteledi.

Sinyalin şu anda aktif olduğunu ancak sinyal kalitesi ölçümü yapacaklarını söylediler. Ondan sonra kullanabilirsiniz dendi. Bekliyoruz.

1 Beğeni

hayırlı olsun güle güle kullanın bi önceki mesajımı işlerine gelmedikleri için silmişler siz başvurunuzu şimdiden yapın ne kadar erken o kadar iyi

Yapabiliyor muyum hocam o konuda bilgim yok malesef.

sitede sorguladığınız da 1000 mbps gözüküyosa başvurabilirsiniz,

Gözükmüyor hocam sanırım sisteme yansımamış henüz.

hergün bakın gözüktüğü an başvurunuzu yaparsınız

1 Beğeni

Sokağa konulan kutu da tamam. Artik sadece bekliyoruz sanırım.

3 Beğeni

İnşaEllah en kısa zamanda aktif olur ve kullanirsiniz

1 Beğeni

Teşekkür ederim hocam kutular konulduktan sonra endisem kalmadi bekleyelim artik✋

3 Beğeni

Uzun zamandır bu kadar kaliteli bir forum yanıtı okumamıştım :grinning:

2 Beğeni

Alın kutuyu eve koyun TurkNet’i arayıp kutunuz elimde gelip bağlamak için kısıtlı bir zamanınız var diyebilirsiniz :smile:

7 Beğeni

Deniyorum hemen. Şimdi TurkNet düşünsün :sweat_smile:

2 Beğeni

:grinning: ah şu 20 karakter sorunu

1 Beğeni

Çalınsa sorumlusu kim merak ediyorum sen dedikten sonra bakalım kaç saat sonra bakacaklar

Çalınsa kimsenin işine yaramaz ki yani hırsız adamın işine yarıcak bişey değil.

Merhaba @ermanturgut, sizin adınıza çok sevindim. GigaFiber hizmetimizi sizlere ulaştırdığımız için çok mutluyuz :pray: Şimdi sizin yapacağınız tek şey beklemek… Daha sonra uçuşa hazır olun :rocket:

1 Beğeni