GigaFiber HK

bende de bunu destekliyordu. vdsl2 de özgür iletişim 100 yaptım. şuan 85/8 görüyorum. ama şimdi daha iyisi geldi :smile:

Darısı başımıza inşallah. :smiley:

herkes kullansın tabi yüksek hızları. :wink:

1 Beğeni

bizim semte geliceği gibi durunmuyo İstanbul/Fatih çoğu yer adsl kaynıyo

fatih te daha çok kablonet var yanlış bilmiyorsam.

eski mahallemde vdsl2 vardı 10 mt ilerimde ise adsl vs vardı

şimdiki binada ise kablonet var türk telekom var TurkNet 'te gelirse mükemmel olur tadından yenmez :smiley:

1 Beğeni

Yeni yıla az kaldı planlar şekillendi mi? Bir bilginiz var mı acaba? @EFG

Merhaba @Gametrikx, açık ve net bir şekilde ne yazık ki altyapı planımızı paylaşamıyoruz. Sizin bulunduğunuz bölgeye geldiğimiz zaman arkadaşlarım dönüşüm işlemleri ile ilgili sizleri arıyor ve bilgi veriyor.

1 Beğeni

Bağcılar/Kirazlı Mahallesine Gelirmi?

1 Beğeni

Yok mu Bağcılar-Yenigün için güncelleme? Planlar yıllık mı belirleniyor yoksa dönem dönem değişiklikler oluyor mu?

Dönem dönem değişiklik oluyor

Yok…

1 Beğeni

Şuraya Bağcılar için bir güncelleme atayım

Bu sene planlar arasında bi Çınar mahallesi vardı, o da çıkarılmış :confused: Bağcılardan eklenen yer yok

1 Beğeni

Aslında Bağcılar ölü yatırım olur. Binaların %90’ının şiddetli bir depreme dayanacağını sanmıyorum. Güngören ve Bahçelievler’de aynı şekilde TurkNet’in cesaretini kutluyorum :slight_smile:

Anlaşılan bağcılara bir 30 sene daha gelmezler neyse TTFiber devamke o’halde.

1 Beğeni

Keşke en azından Türk Telekom gelse, ondan da hiçbir aksiyon görmüyorum. 2003’te Bağcılar’a taşındık o zamandan beri yaptıkları tek yatırım VDSL getirmeleri oldu, o da 2016 gibi geldi.

Sana vdsl 2016 da mı geldi :smiley:

Ula bana 2020 Mart da geldi vdsl :D, ilk aylar güzeldi. Sonrasında sorunlar ile uğraşmaya başladım zaten.

Siz valla iyisiniz yine

Keşke TurkNet kendi saha dolaplarını kurup geçici süreliğine VDSL2 Super Vectoring ile 300 mbps dsl hizmeti sunsa, sonrasında belki aynı dolaptan fiber hizmeti verebilir.

1 Beğeni

Gaziosmanpaşa Yenimahalle türk et başvuru esnasında yakında gigafiber gelecek bölgenize yazıyordu alt bi 2 ay geçti şimdi alt komşum baktık başvuru yapacaktık. Gigafiber ibaresi kalkmış. İptal mi edildi. Böyle bir hizmeti kim almak istemez.

onlar değişiyor ya ona çok aldanma