GigaFiber HK

İSTANBUL / GAZİOSMANPAŞA / MERKEZ MAH. YAVER SOK. planlamaya dahil edilmesini önemle rica ediyorum.

İstanbul/Fatih/Seyyid Ömer mah. / Lalezar Camii sk. lütfen şu semte gigafiber getirin çok iyi yatırım olur

Forumdan Gigafiber başvurusu alınmıyor diye biliyordum.

Başvuru değil, plan içerisinde olup olmadığını soruyolar hocam. [Başvuru keşke site hariç binalarada olsa]

1 Beğeni

Kadıköy/Erenköy bölgesi 2021 için düşünülüyor mu?

iyi akşamlar arkadaşlar… adresimde gigafiber aktifleşmiş. gigafibere geçiş için ne yapmam gerekiyor…
@EFG
@ModeratriX
@Baran

Şuan adsl, vdsl2 veya başka bir firmaya ait fiber altyapıyı kullanıyorsanız aboneliğinizi iptal edip tekrar başvuru yapmanız gerek.

direkt geçiş olmuyormu ?

şuan ne kullanıyorsunuz ? fiber,vdsl,adsl ?

TurkNet özgür iletişim 100 vdsl2

abonelik iptali yapıp tekrar başvurman gerek dediğim gibi kurulum yapmaları lazım gigafiberde kurulum ücreti alınmıyo diye biliyorum

sen yinede oimden destek aç sor eğer öyle derlerse sana arkadaşını getir kodu verebilirim :d

online işlemler üzerinden iptal edebiliyormuyum?

e-devlet, e-faks, faks, veya posta ile iptal edebiliyorsun ben fibere geçmek için yapmıştım 3 gün ipta sürecim olmuştu 4 günde gelip kurdular

internetsiz kalırsın 1 hafta max

wuhuuu çok sert… o halde ben işlerimi halledeyim. bir boşluk yarattığımda geçişi gerçekleştiririm :slight_smile:

1 Beğeni

e-devlet veya e-faks ile kolay oluyo

1 Beğeni

Bende 100/8 için, 1 hafta internetsiz kaldım çok kötü :frowning:

neden ki.? daha önce hangi paketteydin ?

özgür iletişim -35 hattım 140/60 destekliyodu [şuan TT FTTH fiberdeyim]