GigaFiber HK

Tokat merkezde yaşıyorum buraya ne zaman gelir şlksadklsda

2 Beğeni

merhaba @EFG bey ankara altındağ karapürçek’te planlanmış bi fiber varmıdır acaba

1 Beğeni

İstanbul Eyüp Sultan rami cuma mahallesinde bir fiber çalışmanız varmı ?

O mahalle sınırları içersine gigafiber gelecek. Benim eve bakın…

Oradan bir kablo uzatında sorunlarım bitsin :slight_smile:

@EFG ben barbaros hayrettin paşa mahallesi inönü caddesindeyim. 16 mayısta kablolar çekildi kutular takıldı. ne zaman aktif olur ? bilgilendirirseniz mutlu oluruz :slight_smile:

Web sitenize gigafiber yatırım planınızı içeren bir timeline koysanız. Artık buraya gelir mi şuraya gelir mi mesajlarından kurtulsak ya

6 Beğeni

Esenlerde bizim binada da aynı tarihlerde beyaz kutudan binaya yerleştirildi. Ama ne zaman aktif olacağına dair ben de merak içerisindeyim.

@EFG

1 Beğeni

Merhaba , Gaziosmanpaşa Hürriyet mahallelerine ne zaman gelmesi planlanıyor acaba ? tramway caddesinde birsürü cafe ve internet cafeler mevcut aynı zamanda almayı bekleyen birsürü ttnet müşterisi nöbette. burayı kötü görüp en son plana atıyolar hep. Bizimde çilemiz bu :slight_smile: ttnet 10 yıldır altyapı olmasına rağmen fiber için kutuyu geçen sene koydu :slight_smile: TurkNet de öyle yapar gibi. şaşırt bizi…

Esenlerin Neresindesiniz ? Ben turgut reisdeyim.

2021 GigaFiber kapsama planımız alanında ne yazık ki Pendik bölgesi yok :frowning: Umarım kısa süre içerisinde sizlere GigaFiber internetimizi getirebiliriz. Tüm çalışmalarımız alanımızı genişletmek için sürüyor.

Biraz zor gibi duruyor ama inanmak başarmanın yarısıdır… Elbette gelişen teknoloji dünyasıyla birlikte altyapı çalışmaları artarak devam edecek.

Selamlar, Ankara’da Keçiören bölgesi 2021 iş planımız arasında yer alıyor. Önceikli olarak o bölgeyi aktif hale getirerek Ankara’nın belirlenen bölgelerinde yaygınlaşmayı hedefliyoruz.

Merhabalar, şu an için bulunduğunuz bölge planlı alanlarımız arasında yer almıyor :frowning:

Keşke yapabilsek… Ama çok şanslısınız. Dibinize kadar gelmişken yakın zaman içerisinde size de GigaFiber internetimizi getirebileceğimizi umuyorum.

Selamlar, planlar arasında dediğiniz gibi yatırım ve altyapı tablomuzu eklemek var ancak farklı nedenlerden dolayı çalışmalar ve planlı takvimler değiştiği için şu aşamada çok sağlıklı durmuyor.

2 Beğeni

Keçiören Osmangazi mahallesine gigafiber gelir mi? Burda TurkNet kullanan kişi sayısı da fazla.

50 yıl beklerim o zamana türkiyenin ping sorunu düzelir mi acaba?

Merhaba, Gaziosmanpaşa/Barbaros Hayrettin Paşa mahallesi için gigafiber hizmeti ne durumda ne zaman geleceği ile ilgili tarih belli mi?

@EFG Bursa Osmangazi ilçesi için herhangi bir planlama var mı gigafiber hakkında? Bursa’ya düşünülüyor mu?

Türkiye Avrupa’ya yakınlaşır veya Avrupalı sunucu sahibi firmalar Türkiye’de sunucu açarlar ise olabilir

1 Beğeni