Gigafiber Geliyor

Bugün babamın aramasiyla kalktım actim telefonu fiber cekiyorlar dedi ben bi sevindim basta tt zannettim aşagiya indim bir baktim Gigafiber .d butun mahalleye sira sira cekiyorlar. bu kadardi .d

neyse kutu ne zaman takilir ogrenilebilirmi.

2 Beğeni

Bundan sonraki cümleyi sonra gözümü açtım ve uyandım diye bekliyordum açıkçası.

6 Beğeni

Gidip ekiplere sorun isterseniz :man_shrugging:

1 Beğeni

Ekipler gitmis gormedim kabloyu cektikten sonra

1 Beğeni

Valla VDSL deki sorunlardan biktim bi an once takilda kurtulsam ben tt fiber bekliyodum Gigafiber geldi .d

2 Beğeni

Semt neresi (20 karakter)

Nine hatun mahallesi 108 sokak esenler/istanbul

1 Beğeni

hocam cat 6 kac metreden sonra kayip veriyordu

Merhaba @Hasan_Enes, ben şimdi bölgeniz için planlama ekibimizden bilgi aldım. Nisan ayı içerisinde bölgenizde hizmetimizi aktif hale getireceğiz :rocket:

İnanın bu duruma sizin kadar çok sevindim :hugs: Gelişme oldukça birbirimizi bu konudan bilgilendirelim.

1 Beğeni

Google ?

100m (20 krkter)

1 Beğeni

Merhaba @Hasan_Enes

Cat5 90m
Cat6,7kablosu 100m sonra düşüş sağlıyor ama potansiyel olarak cat7 daha az düşüş yaşar, genel olarak ortalama 100m dir.

1 Beğeni

Cat5 100 mb
Cat5 E 1 giga
Cat6 1 giga
Cat6 E 10 giga
Cat6 A 10 giga
Cat7 10 giga

Bu düzeyde 100 m sonra bu sınırlarından sonra düşüş sağlar kapasite ne kadar çoksa o kadar az hissedersin başkaların kabloları temas ettiğinde veya dış ortamdan ve havadan etkilene biliyor hesaplama yapamayız.

1 Beğeni

Merhaba. istanbul, ümraniye, istiklal mahallesi için çalışmalar ne zaman başlayacak yada herhangi bir bilgi var mı? @EFG

Sende bi DH üyeliği seziyorum :grin:

Cat 5 100mbps

Cat 5e 1gbps

1 Beğeni

:shushing_face::shushing_face::hugs::hugs: çok sık Ziyaret etmediğim doğrudur ama

Bu bölge için net bir süre bilgisi veremiyoruz. Beklemede kalın lütfen.

Bende esenler havaalani mah oturyorum bizim buraya Şubat 19 da evlere kutu kondu 1 ayı geçti hala aktif olmadı inşallah nisada aktif olur

Umarim hocam. (20 karakter)

1 Beğeni

Hocam kartta 97 tl var bana 10-15 metre kablo lazım öneriniz varmıdır.

holden geçecek kapı altından dayanıklı olursa iyi olur hocam